Kinga z „Jaka to melodia?” tłumaczy atak histerii. "Chciałam stamtąd zniknąć"

Magdalena Kulej
04.01.2018  15:59
Kinga z Jaka to melodia tłumaczy atak histerii
Kinga z Jaka to melodia tłumaczy atak histerii Fot: Instagram.com / Kinga Jurzec

Zwykle płacze poza studiem.

O Kindze Jurzec zrobiło się nagle głośno za sprawą pamiętnego występu w noworocznym odcinku „Jaka to melodia?”. Gdy zrozpaczona po swoim potknięciu wybiegła ze studia, internauci zaczęli dociekać, czy jej lamenty na antenie nie były czasem ustawione. 

23-letnia studentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim postanowiła zabrać głos w swojej sprawie i przekonać niedowiarków, że ucieczka nie była zaplanowana. W szczerej rozmowie z portalem wp.pl wyznała, że nie spodziewała się takiego obrotu sprawy.

Po nagraniu myślałam, że zrobią inny montaż. Ja nie przejmuje się hejtami, jestem tego nauczona. Zresztą nie raz mnie to spotykało na portalach społecznościowych, ale na mniejszą skalę – mówi Kinga. (teleshow.wp.pl)

Kinga

Kobieta przyznała, że jest na siebie zła i żałuje swojej niezwykle spontanicznej reakcji na przegraną. Wytłumaczyła też powody nagłej ucieczki ze studia.

Było mi ciężko, bo grałam z infekcją i gorączką, na lekach. Myślałam wcześniej, czy nie odpuścić gry, bo czułam się naprawdę bardzo słabo. Przez chorobę miałam złe przeczucia i dużo większy stres niż zawsze. Wiedziałam, że będzie trudniej - przyznała. (teleshow.wp.pl)

Chciałam zniknąć stamtąd, jak poszły mi łzy. Byłam zła na siebie przez to, że nie słuchałam pierwszych myśli. Plus ta myśl, że mogłam inaczej zalicytować, że może to by coś zmieniło - dodała. (plotek.pl)

Kinga zdradziła, że w trakcie poprzednich odcinków też zdarzało jej się wybuchnąć płaczem, ale smutek dopadał ją poza studiem. 

Widzowie polskich teleturniejów mogą już kojarzyć Kingę zarówno z poprzednich sezonów „Jaka to melodia?”, jak i z programu „1 z 10”. 23-latka zapowiada też, że jej przyszły udział w innych programach jest całkiem możliwy.

Myślę, że może spróbuję sił w "Jokerze". Chociaż nie ukrywam, że najbardziej lubię teleturnieje takie jak "Jaka to melodia?" – przyznaje Kinga. (teleshow.wp.pl)

Dziewczyna podziękowała za wsparcie, motywację i wskazówki. Przeprosiła też tych, których zawiodła. 

Zobacz zdjęcia nowej gwiazdy teleturniejów:

Przeczytaj więcej
Komentarze