„Kobiety mafii” bez cenzury. Patryk Vega opublikował zwiastun nowego filmu [18+]

Wojciech Kozicki
14.12.2017  10:00
Vega zwiastun Kobiety mafii
Vega zwiastun Kobiety mafii Fot: Facebook.com/Patryk Vega

Seks, przemoc i Bogusław Linda.

23 lutego 2018 roku będzie miał premierę nowy film Patryka Vegi „Kobiety mafii”. Jednak już 13 grudnia reżyser opublikował w sieci jego zwiastun. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

W produkcji można zobaczyć obsadę, która regularnie występuje u Vegi. Wracają m.in. Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański i Janusz Chabior. Po raz kolejny będzie można podziwiać także Bogusława Lindę. Choć w trailerze mówi niewiele, te kwestie mogą stać się kultowe niczym teksty z "Psów".

Sądząc po zwiastunie, w „Kobietach mafii” nie zabraknie przekleństw, brutalności i ostrego seksu. Będzie to z pewnością produkcja wyróżniająca się rozmachem. Przykładem mogą być chociażby sceny kraks samochodowych.

W żadnym wcześniejszym filmie nie miałem takiego tempa akcji, ani też tylu scen robionych z takim rozmachem. Nikt wcześniej tego w polskim kinie nie zrobił. Na przykład, skonstruowaliśmy samochód, który jechał 150 kilometrów na godzinę i był sterowany komputerem, po czym wywalaliśmy go w powietrze  – powiedział Vega w wywiadzie dla telemagazyn.pl.

Pojawi się również scena zatapiania galerii handlowej. Vega powiedział, że to było najtrudniejsze filmowe wyzwanie w jego życiu

Hejt i nowy film

Wielu internautów krytykuje „Kobiety mafii”. Niektórzy twierdzą, że tego rodzaju twórczości nie powinno się nawet nazywać filmem. Uważają, że uznani aktorzy popsuli sobie reputację biorąc w nim udział.

Zdelegalizować Patryka Vegę – postuluje Hyde (youtube.com/ Vega Investments).

Myślałem, że „Botoks” był szczytem żenady. Brawo panie Vega, przeskoczył pan własną poprzeczkę debilizmu i braku smaku. Tym razem też Duch Święty podsunął pomysł, czy leki przestały działać? – pyta Patryk (youtube.com/ Vega Investments).

Trzeba zobaczyć to dla Lindy. Reszta słabiutko wygląda. Miejmy nadzieję, że się mylę – napisał Pan Dez (youtube.com/ Vega Investments).

Vega zapewne nie przejmuje się falą hejtu. Zwiastuny jego poprzednich produkcji również spotykały się z falą krytyki w internecie, ale sala kinowe i tak pękały w szwach. „Botoks” obejrzało ok. 2 miliony widzów i zadebiutował na 5. miejscu brytyjskiego box office’u.

Jak informuje telemagazyn.pl, Vega wkrótce rozpocznie pracę nad filmem „Small Word”. Poruszy w nim temat handlu dziećmi. Ma trafić do kin we wrześniu 2018 roku. Serialowego rozwinięcia doczeka się także „Botoks”.

Zwiastun filmu „Kobiety mafii” bez cenzury [+18]:

Zagłosuj

Jak oceniasz zwiastun filmu "Kobiety mafii"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze