Lekarz pobił w klubie kobietę. Przyjął ją w szpitalu i znów pobił

Magdalena Kulej
19.01.2018  15:56
20-latka została pobita przez swojego przyszłego lekarza
20-latka została pobita przez swojego przyszłego lekarza Fot: Youtube.com / Весточка

Jego wersja wydarzeń jest zupełnie inna.

Ta noc nie przebiegła tak, jak zaplanowała ją Anastazja Dmitriewa. Młoda kobieta została brutalnie zaatakowana w jednym z klubów w Jakucji na Syberii.

Jak podaje odditycentral.com, ranna 20-latka udała się do szpitala, by z dowodami napaści zgłosić się później na policję. W gabinecie czekała ją jednak gorzka niespodzianka. Lekarz, który przyjął Anastazję, okazał się też jej oprawcą.

Brutalny medyk to Władimir Naumow, który najwyraźniej nie uspokoił się po zabawie poprzedniej nocy. Chociaż Anastazja nie wydaje się go prowokować, wizyta lekarska kończy się kolejną napaścią.

Po licznych groźbach mężczyzna wstaje nagle i podnosi na kobietę rękę. Incydent został sfilmowany przez pielęgniarkę. To ona zapobiega kolejnemu atakowi.

Słowo przeciw słowu

Lokalne źródła podają, że Naumow został natychmiast zwolniony. Zgodnie z informacjami zebranymi przez russian.rt.com, był szefem szpitala, w którym doszło do napaści na pacjentkę.

Jego wersja wydarzeń znacznie odbiega jednak od relacji przedstawionej przez Anastazję. Jego zdaniem to ona podczas imprezy zaatakowała jego współpracownicę, Garelmę. Ranna położna potwierdziła jego słowa i dodała, że historia została kompletnie wyrwana z kontekstu. Gdyby Władimir nie zainterweniował, nie byłoby mnie tutaj – powiedziała. 

Zobacz atak lekarza na pacjentkę:

Zagłosuj

Kto jest winny?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze