Mason poddawał córkę elektrowstrząsom. Chciał zrobić z niej superczłowieka

Magdalena Kulej
11.12.2017  17:06
Ojciec poddawał ją wstrząsom elektrycznym. Chciał zrobić z niej superczłowieka.
Ojciec poddawał ją wstrząsom elektrycznym. Chciał zrobić z niej superczłowieka. Fot: Youtube.com / libraire mollen

Wyznaczył jej okrutny los.

60-letnia dziś Maude Julien była torturowana przez 18 lat. Należący do loży masońskiej ojciec alkoholik poddawał ją terapii wstrząsowej i zmuszał do picia.  

Jak podaje independent.co.uk, wstrząsy elektryczne miała przyjmować bez mrugnięcia okiem. Był to rytuał, który ojciec powtarzał na niej dwa razy w tygodniu.

Dziewczynka przez lata była wykorzystywana seksualnie przez pracownika oprawcy. Piła whisky, żeby potem maszerować w linii prostej, co doprowadziło do poważnego uszkodzenia wątroby, która doskwiera jej do dziś.

Za każdy błąd była surowo karana, a przynajmniej raz w miesiącu spędzała noc zamknięta w piwnicy, by tam mogła w spokoju „rozważać o śmierci”.

Wszystko to, by uczynić ją nadczłowiekiem.

Maude Julien
Maude Julien Fot: Twitter.com/@Mat_Breizh

Brutalna misja

Louis Didier zmarł w 1981 w wieku 79 lat. Portal independent.co.uk informuje, że ojciec wyznaczył jej misję. Wierzył, że jego córka została wybrana jako liderka i jego obrończyni. Miało to być powodem poddawania jej brutalnym praktykom. 

Jak mówi Julien, przez 18 lat była przez niego kontrolowana i manipulowana. Jej koszmar skończył się dopiero, gdy w wieku 18 lat dostała od niego pozwolenie na zamążpójście.

Myślę, że gdyby nie moje zwierzęta, nie byłoby mnie tu. Dały mi ciepło i kontakt fizyczny, bo nikt z rodziny nie mógł się dotykać. To od zwierząt nauczyłam się miłości i współczucia – wspomina Maude Julien. (news.com.au)

Julien, która mieszka dziś w Paryżu, wydała swoje bolesne doświadczenia z dzieciństwa w pamiętniku pt. „The Only Girl in the World”. Na polskim rynku wydawniczym książka jest dostępna pod tytułem „Za kratami”.

książka Maude Julien
książka Maude Julien Fot: Twitter.com/@HBGCanada
Przeczytaj więcej
Komentarze