Matka okładała dziecko butem po głowie. Twierdzi, że nie zrobiła nic złego

Magdalena Barszczak
11.01.2018  15:17
Matka biła dziecko butem po głowie. Szokujące nagranie
Matka biła dziecko butem po głowie. Szokujące nagranie Fot: Facebook.com/MichalVahala

Brutalne sceny rozegrały się w galerii handlowej.

Jeden z klientów centrum zakupowego w czeskiej Ostrawie był świadkiem szokującego incydentu. Matka uderzyła dwuletnie dziecko butem. Mężczyzna nagrał bulwersującą scenę telefonem komórkowym i wrzucił do internetu. 

Michal Váhala wybrał się na kawę. Kiedy czekał na kolegę, zobaczył agresywną matkę próbującą ubrać córeczkę. Dziewczynka grymasiła i płakała. Zirytowana kobieta szarpała dziecko. W pewnym momencie z całej siły uderzyła je w głowę

Kilka osób zwróciło uwagę 26-latce, jednak ta nie reagowała. Mało tego, w swoim zachowaniu nie widziała nic złego. Dodawała, że to jej sprawa, jak wychowuje córkę.

Czy to jest normalna edukacja dla dzieci w Ostrawie? Udostępnijcie to, proszę. Może gdzieś dotrze - napisał autor filmu po opublikowaniu filmu na Facebooku.

matka bije dziecko
matka bije dziecko Fot: Facebook.com/Michal Váhala

Film zamieszczony w mediach społecznościowych został wyświetlony prawie 400 tys. razy. Większość internautów chciała zlinczować wyrodną matkę. Części z nich udało się wpaść na trop agresorki. Jak donosi blesk.cz, to Sylvia H. Na swoim profilu w sieci pisała o córce: Moja księżniczka

Horror. Takie kobiety trzeba zamykać w klatkach - pisał Milano. (Facebook.com/MichalVahala)

Nie mam słów. Powinna trafić do więzienia - skomentowała Daniela. (Facebook.com/MichalVahala)

Nie rozumiem, jak można tak brutalnie potraktować własne dziecko - dodała Monika. (Facebook.com/MichalVahala)

Niektórzy mieli za złe autorowi filmu, że sam nie zgłosił sprawy organom ścigania. Nie mógł tego zrobić z powodu zaplanowanej podróży do Wielkiej Brytanii. Jak informuje nova.cz, Michal już od ponad trzech lat nie mieszka w Czechach.

Mam informacje od jednego policjanta, że już zajmują się sprawą. Podobno znają tę kobietę - dodał mężczyzna. (ostrava.idnes.cz)

Policjanci potwierdzili, że widzieli film. Są w posiadaniu także materiału z monitoringu.

Matka biła dziecko butem po głowie. Szokujące nagranie:

Przeczytaj więcej
Komentarze