McDonald's zaprasza na świeże mięso. Nadchodzi nowy burger

Magdalena Kulej
03.01.2018  15:24
McDonald's testuje nowe burgery
McDonald's testuje nowe burgery Fot: Richard B. Levine / East News

Restauracja testuje kanapki, których nie trzeba rozmrażać.

"Jeden kęs, a się przekonasz" - zachęca slogan reklamowy restauracji McDonald’s, która testuje właśnie nowego burgera. Głównym składnikiem kanapki jest świeża wołowina

Jak podaje usatoday.com, pod nazwą Archburger kryje się przede wszystkim wołowina, która nie spędziła kilku dni w zamrażarce. Smak uzupełnia ser, cebula, przyprawy i musztardowo-majonezowy sos arch.

Klasyczny Archburger ma kosztować 2,19 $ (8 zł). Wersja z sałatą i pomidorem będzie o ponad złotówkę droższa, a za kanapkę z dodatkowym bekonem głodni smakosze fast-foodów zapłacą 10 zł.

Nie możemy się doczekać cennych opinii naszych klientów. To dla nich wciąż podnosimy sobie poprzeczkę i udoskonalamy nowe menu – mówią przedstawiciele restauracji. (usatoday.com)

Jak informuje polsatnews.pl, popularna sieć restauracji już niejednokrotnie modyfikowała swoje menu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. W ostatnim czasie ograniczono m.in. konserwanty chemiczne w McNuggetsach i obniżono zawartość cukru w soku z zestawów Happy Meals. 

Świeża wołowina może podnieść wyniki sprzedaży restauracji. Jeśli tak się stanie i klientom przypadnie do gustu nowy i zdrowszy burger, który będzie początkowo testowany w siedmiu lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych, już w połowie roku zostanie wprowadzony w całym kraju i poza jego granicami.

Burger
Przeczytaj więcej
Komentarze