Przedawkował viagrę na lotnisku. Biegał nago po hali odlotów i rzucał odchodami

Magdalena Kulej
10.01.2018  12:27
27-latek nagi na lotnisku
27-latek nagi na lotnisku Fot: Youtube.com / Tac Pattaya

Niezbadana jest moc "niebieskiej pigułki".

Takich efektów zażycia viagry nikt się nie spodziewał. Tego typu widoków nie spodziewali się też turyści z lotniska Phuket w Tajlandii.

Jak podaje nypost.com, 27-letni Steve Cho z Nowego Jorku czekał w czwartek na lot do Incheon w Korei Południowej, gdy nagle wylądował kompletnie nagi w hali odlotów. Nowojorczyk prezentował publicznie swoje wdzięki po przedawkowaniu "niebieskich pigułek".

Widok szaleńca biegającego na golasa po lotnisku nie był jednak tak wstrząsający jak jego późniejsze poczynania. 27-latek, nie zwalniając, zaczął obrzucać personel i przypadkowe osoby własnym kałem. Nieuchwytny nagus przedzierał się przez sklepy i demolował półki z towarami.

To była najbardziej przerażająca i obrzydliwa rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem na lotnisku – powiedział 28-letni świadek zdarzenia, Wannee Ming. (nypost.com)

Na polowanie na szaleńca udało się sześciu ochroniarzy i pozostali członkowie personelu lotniska, którzy ostatecznie schwytali Cho i oddali w ręce policji. Jego koreańska przygoda zakończyła się więc na tajlandzkim posterunku.

27-letni Amerykanin wyjaśnił na policji, że przedawkował viagrę.
27-letni Amerykanin wyjaśnił na policji, że przedawkował viagrę. Fot: Facebook.com / ALL of world buzz

Szalony wczasowicz wyjaśnił później, że zażył zbyt dużo tabletek na potencję i stracił nad sobą kontrolę. Cho przeprosił za swój nagi atak i zgodził się pokryć wszelkie szkody, który wyrządził.

Zobacz nagi napad szału na lotnisku:

Przeczytaj więcej
Komentarze