Modelka sprzedaje dziewictwo. Chce zarobić na studia

Magdalena Kulej
17.01.2018  17:10
Nicole sprzedaje dziewictwo za 4 mln zł.
Nicole sprzedaje dziewictwo za 4 mln zł. Fot: Twitter.com / @thenewsamed

Rodzice nie mogą się dowiedzieć. 

18-letnia Nicole z Włoch wie, że studia w Cambridge to spory wydatek. Nastolatka znalazła więc sposób, by spełnić swoje marzenie i zgromadzić odpowiednie fundusze na wyjazd za granicę.

Jak podaje unilad.co.uk, Nicole doszła do wniosku, że najkrótszą drogą do Wielkiej Brytanii jest handel. Zajmująca się modelingiem dziewczyna wystawiła więc na internetową aukcję to, co ma najcenniejszego, czyli swoje dziewictwo.

Włoszka przyznaje, że do wyjątkowości pierwszego razu przekonała się w wieku 16 lat. Zdecydowała wówczas, że dziewictwo straci w wyjątkowy sposób. Decyzja zapadła po dwóch latach, a zdecydowana Nicole odda się mężczyźnie, który zgodzi się na spotkanie na terenie Europy. 

Nicole sprzedaje dziewictwo.
Nicole sprzedaje dziewictwo. Fot: Twitter.com / @entertain_9ja

Wieczór będzie udany, jeśli nabywca usługi weźmie pod uwagę preferencje modelki. Na stronie aukcji dowie się m.in., że Nicole uwielbia szampana, kuchnię japońską, a jej ulubionym projektantem jest Christian Dior.

Jestem trochę zdenerwowana, ale też spokojna. Jeśli mężczyzna jest skłonny zapłacić za ciebie tak wiele, to na pewno jest dobrym człowiekiem. Na pewno będziemy się dobrze bawić – mówi Nicole. (unilad.co.uk)

Włoska cnota okazuje się wyjątkowo wartościowa, bo jej aktualna cena w serwisie Elite Models VIP wynosi 890 000 £ (4,2 mln zł). Za udzielenie luksusowej usługi Nicole planuje nie tylko wzbogacić swoją wiedzę na Wyspach, ale podróżować i kupić rodzinie nowy dom.

Rodzice nie dowiedzą się od niej, jak zarobiła pieniądze na nową posiadłość. To by ich zniszczyło – powiedziała. Niestety jej sekret może wkrótce wyjść na jaw, bo włoska dziewica bardzo szybko zyskała rozpoznawalność w światowych mediach. 

Nicole-10
Nicole-10 Fot: Twitter.com / @thenewsamed, @DistinctToday
Zagłosuj

Czy cena za cnotę Nicole jest odpowiednia?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze