Mówca motywacyjny i kucharz zabił rodzinę w Święta. Wcześniej pokazał w sieci to wideo

Magdalena Barszczak
28.12.2017  10:20
Zabił rodzinę w Święta. Wcześniej pokazał w sieci, jak śpiewa kolędę z synem
Zabił rodzinę w Święta. Wcześniej pokazał w sieci, jak śpiewa kolędę z synem Fot: Facebook.com/SkinnyBritchesInc

Film obejrzano do tej pory 100 tys. razy.

Wegański kucharz i mówca motywacyjny zabił żonę i dwójkę swoich dzieci - informuje independent.co.uk. Do straszliwej tragedii doszło w Boże Narodzenie w Phoenix, w Arizonie. Chwilę wcześniej 45-letni Anthony Milan Ross zamieścił na fanpage'u na Facebooku świąteczne wideo.

Film utrzymany jest w radosnym tonie. Za chwilę doznamy upokorzenia - mówi Anthony przed nagraniem, na którym śpiewa kolędę z synem. Razem z 11-letnim chłopcem śmieją się i żartują. Trudno uwierzyć, że jeszcze tego samego dnia mężczyzna popełnił makabryczną zbrodnię.

Zastrzelił trzyosobową rodzinę

Ciała 38-letniej żony Rossa, Iris, znaleziono przed ich blokiem w Phoenix. Na zwłoki ich dwojga dzieci - 11-letniego Nigela i 10-miesięcznej Anory natrafiono w mieszkaniu.

Policję wezwali zaniepokojeni sąsiedzi, którzy usłyszeli strzały. Zanim czarnoskóry mężczyzna dostał się w ręce organów ścigania, zabarykadował się w środku. Wywiązała się strzelanina, w wyniku której odłamek kuli ranił jednego z funkcjonariuszy.

Milan Ross z rodziną
Milan Ross z rodziną Fot: Facebook.com/SkinnyBritchesInc

Niepokojące SMS-y

Siostra sprawcy morderstwa Mary Wogas zeznała, że w dniu tragedii dostała dwie wiadomości od brata. Jedna z nich brzmiała: Właśnie zabiłem Iris i dzieciaki. Druga: Z pistoletu. 

Wiedziałam, że jest niestabilny i ma swoją mroczną stronę, ale nie sądziłam, że jest do tego zdolny - opowiadała w rozmowie ze stacją ABC15.

45-latek został oskarżony o potrójne zabójstwo i napaść na policjanta. Według władz Ross nie mieszkał na stałe z rodziną i odwiedzał syna. Jak podaje dailymail.co.uk, był w trakcie rozwodu z żoną. W sądzie ma pojawić się 3 stycznia.

Anthony Milan Ross to autor wielu publikacji o zdrowym trybie życia oraz mówca motywacyjny. Zasłynął z tego, że na diecie wegańskiej schudł aż 100 kilogramów.

Zabił swoją rodzinę w Święta. Wcześniej pokazał w sieci, jak śpiewa kolędę z synem:

Przeczytaj więcej
Komentarze