Myśleli, że chce skoczyć z mostu. Nagi bezdomny tylko spokojnie się onanizował

Magdalena Kulej
28.12.2017  16:34
Myśleli, że chce skoczyć z mostu. Nagi bezdomny tylko spokojnie się onanizował
Myśleli, że chce skoczyć z mostu. Nagi bezdomny tylko spokojnie się onanizował Fot: East News

Tłumaczył, że chciał zrobić sobie błotnistą kąpiel.

Niepokojące zgłoszenie odebrała we wtorek policja z Port St. Lucie na Florydzie. Jak podaje tcpalm.com, funkcjonariuszy wezwano około godziny 9.30 w okolice jednego z mostów, gdzie nagi mężczyzna miał próbować popełnić samobójstwo.

Przeszukując okolicę, policja zdała sobie sprawę, że rzeczywiste okoliczności zdarzenia mogą nieco odbiegać od wstępnych przypuszczeń świadków. Funkcjonariusze znaleźli przy moście kurtkę i dwie strony wyrwane z magazynu dla panów.

ryan

Wątpliwości rozwiał jeden ze świadków. Twierdził, że na betonowej rurze po drugiej stronie mostu widział roznegliżowanego mężczyznę, który jego zdaniem się masturbował. Nagus był też widziany z pobliskiej drogi. Jeden z kierowców potwierdził, że kompletnie goły mężczyzna wspinał się po kładce.

Bohatera lokalnych opowieści znaleziono w centrum handlowym Rivergate Plaza. Jak ustalono, to 27-letni bezdomny Brandon Cavallaro. Młody mężczyzna przyznał, że znalezione akcesoria należały do niego, ale zaprzeczył publicznej masturbacji. Jego jedynym przewinieniem miała być chęć umycia się, choć w rzeczywistości miejscem niedoszłej kąpieli był błotnisty kanał.

Brandon Cavallaro
Brandon Cavallaro Fot: Port St. Lucie Police Department
Przeczytaj więcej
Komentarze