Naga podróż na motocyklu, publiczny seks i pobicie niewidomego. Ta kobieta lubi ostrą jazdę

Wojciech Kozicki
29.12.2017  12:58
Naga podróż na motocyklu, publiczny seks i pobicie niewidomego. Ta kobieta lubi ostrą jazdę
Naga podróż na motocyklu, publiczny seks i pobicie niewidomego. Ta kobieta lubi ostrą jazdę Fot: Facebook.com/Barnsbury Woking

Sędzia nazwał ją "chaosem".

Natasha Claus ze świętoszką nie ma nic wspólnego. Pewnego dnia podróżowała po miejscowości Surrey na motocyklu. Wiatr powiewał 36-latce nie tylko we włosach, bo zrobiła to w stroju Ewy. To jednak nie koniec listy jej przewinień.

Jak informuje metro.co.uk, oskarżono ją także o uprawienia publicznego seksu. O dowody nie było trudno, ponieważ złapano ją na gorącym uczynku. 

Oskarżyciel John Upton powiedział, że 29 lipca zauważono ją w miejscowości Woking na Goldsworth Road. Akurat była w trakcie figli. Podeszła do niej matka dwójki dzieci i poprosiła, by się opamiętała. Claus zagroziła jej pobiciem.

Kobieta zapewne nie wiedziała, że Claus byłaby zdolna spuścić jej manto. Miała w tym doświadczenie. Do listy zarzutów dopisano jej także pobicie niewidomego.

Na miejsce przybyła policja. Funkcjonariusze zeznali, że było już po "akcji" i podejrzana miała podciągnięte spodnie. W jej torebce znaleziono jednak majtki.

Spotkała ją kara

Claus awanturowała się. Rzucała wyzwiskami pod adresem stróżów prawa, używając wobec nich wulgarnych nazw intymnych części ciała. Nie obyło się także bez rasistowskich docinków.

Upton twierdzi, że Claus miała w zwyczaju zbliżać się do zamożnych mężczyzn. Jego zdaniem robiła to dla konkretnych korzyści finansowych. Sędzia Peter Ross również uznał, że uprawiała seks za pieniądze.

Sędzia nazwał ją "chaosem", ponieważ spóźniła się 4 godziny na własną rozprawę. Za to jej się upiekło, ale za pozostałe występki spotkała ją kara.

Skazano ją na 3 miesiące pozbawienia wolności za pobicie. Dodatkowe 4 odsiedzi za atak na funkcjonariuszy i rasistowskie docinki. Za publiczną kopulację również posiedzi miesiąc. Taką samą karę otrzymała za groźby pod adresem kobiety, która ośmieliła się przerwać stosunek.

Okazało się, że Claus miała już wyrok w zawieszeniu. Nie mogła dopuścić się więc żadnego wykroczenia. Spędzi za to kolejne 4 miesiąca za kratami. Dodatkowo otrzymała zakaz wjazdu do Woking.

serial biuro
Przeczytaj więcej
Komentarze