Narzeczona Artura Szpilki ma czym oddychać. Pokazała twardy dowód

Wojciech Kozicki
17.01.2018  13:06
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka Fot: Instagram.com/kamiszkolandia

Znokautowała internet biustem.

Bokserowi Arturowi Szpilce zapewne niejeden mężczyzna zazdrości kobiety. Kamila Wybrańczyk ma wdzięki imponujących rozmiarów. Jeśli ktoś nie wierzy, powinien odwiedzić jej Instagrama. Dowody są namacalne. Opublikowała tam seksowne zdjęcie w koronkowej bieliźnie.

Jak informuje WP.pl, jeden z hasztagów pod zdjęciem brzmiał „wiem, że mam cycki”. Pięściarz z Wieliczki postanowił skomentować ponętną fotkę.

Co ty to wstawiasz – zapytał bokser pod postem.

To nie pierwsza taka porcja nagości na Instagramie Wybrańczyk. Pełen jest jej półnagich zdjęć, na których bez skrępowania rozpala mężczyzn do czerwoności.

Talent wokalny

Zdjęcie wywołało burzę w internecie. Wiele osób skrytykowało partnerkę sportowca za tak odważne eksponowanie ciała i starało się wbić jej szpilę. Nie zabrakło jednak fanów jej urody, którym fotografia przypadła do gustu. Ona sama również odniosła się do sprawy.

Pewnie, że cycki to nie wszystko. To tylko dodatek do mojej wspaniałej osobowości  – napisała Wybrańczyk pod postem na swoim Instagramie.

Piękne ciało to nie jedyny atut Wybrańczyk. Ma także talent wokalny. Na jej Instagramie pojawiło się wykonanie piosenki „Byłam Różą”. Wielu internautów pozytywnie wypowiedziało się o jej możliwościach głosowych. Na Twitterze pochwaliła się, że szkoli głos z trenerem.

Kamila Wybrańczyk pokazuje biust w internecie:

Przeczytaj więcej
Komentarze