Nastolatek zgwałcił umierającą dziewczynę. Jej zdjęcia wysyłał znajomym: "LOL, jeszcze oddycha"

Magdalena Kulej
12.02.2018  10:03
Brian Varela oskarżony o gwałt i zabójstwo.
Brian Varela oskarżony o gwałt i zabójstwo. Fot: twitter.com / @infowe

Zwyrodnialec przechowywał jej ciało w skrzyni.

Do prawdziwego horroru doszło w Seattle. Jak podaje time.com, 19-letni Brian Roberto Varela z Lynnwood w stanie Waszyngton zgwałcił umierającą uczennicę szkoły średniej, a jej półnagie zdjęcia rozesłał znajomym.

18-letnia Alyssa Mae Noceda poznała Varelę 3 lutego na jednej z imprez. Według ustaleń policji dziewczyna została odurzona oksydonem i marihuaną. W takim stanie trafiła do domu chłopaka, gdzie później straciła przytomność. 19-latek w żaden sposób nie próbował jej pomóc. Zamiast tego zaczął fotografować półnagą dziewczynę, a jej zdjęcia wysyłać do znajomych.

LOL, chyba przedawkowała, ale jeszcze oddycha – miała brzmieć jedna z wiadomości. (time.com)

Sprawę zgłosił we wtorek zaniepokojony współpracownik Vareli. Jak twierdził, nastolatek powiedział mu, że Noceda umarła, gdy uprawiali seks.  Jeszcze tego samego dnia policja udała się do jego mieszkania z nakazem przeszukania.

Przerażające odkrycie

To, co zastali na miejscu, wstrząsnęło funkcjonariuszami. W plastikowej skrzyni spoczywało ciało nastolatki. Varela tłumaczył później śledczym, że ciało ofiary planował przykryć cebulą, by zamaskować zapach.

Funkcjonariuszom udało się też ustalić, że Varela próbował zmylić trop w sprawie zaginionej dziewczyny. W niedzielę odblokował jej kciukiem telefon i rozesłał wiadomości, które miały upozorować ucieczkę dziewczyny.

Varela został oskarżony o gwałt i zabójstwo z wykorzystaniem środków odurzających.

Zagłosuj

Czy zgadzasz się z opinią, że to kobieta może być sama odpowiedzialna za gwałt?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze