Nastolatka zginęła od postrzału. Grała z chłopakiem w rosyjską ruletkę

Wojciech Kozicki
10.01.2018  14:02
Palloma Lima i rosyjska ruletka
Palloma Lima i rosyjska ruletka Fot: Facebook.com/Palloma Lima

Porzucił ją pod szpitalem i uciekł.

8 stycznia w pobliżu szpitala w brazylijskiej miejscowości Gama podrzucono ranną 18-latkę. Była w stanie krytycznym. Nie udało się jej uratować i zmarła w nocy tego samego dnia.

Nazywała się Palloma Lima. Okazało się, że siedząc w swoim białym fiacie ze swoim 27-letnim chłopakiem grała w rosyjską ruletkę. Jak podaje, dailymail.co.uk auto znaleziono w pobliżu Santa Maria. Odkryto w nim ślady krwi. Mężczyzna został aresztowany i jest podejrzany o postrzelenie swojej ukochanej.

zatrzymany chłopak zmarłej dziewczyny
zatrzymany chłopak zmarłej dziewczyny Fot: DF Alerta

Świadkowie i narkotyki

Funkcjonariusze przesłuchali kierowcę, który pomagał oskarżonemu w ucieczce. Przyznał się do winy. Zgłosiła się także para, która miała być świadkiem postrzału. Wciąż trwają jednak poszukiwania broni, z której zabito Pallomę.

Jeden z rzekomych świadków również został aresztowany. Przeszukano jego mieszkanie. Funkcjonariusze odkryli w nim narkotyki.

Rosyjska ruletka zbiera śmiertelne żniwo. W styczniu 2018 roku 30-letni Toru Syed został skazany przez sąd w Montrealu na 13 lat pozbawienia wolności. 20-letni Rakib Ullah Mohammed był jego najlepszym przyjacielem, ale zabił go podczas wspomnianej gry. Obydwaj byli pod wpływem narkotyków i alkoholu. 

Palloma Lima i rosyjska ruletka
Palloma Lima i rosyjska ruletka Fot: Facebook.com/Palloma Lima
Przeczytaj więcej
Komentarze