Nastolatki wyszły z domu w Boże Narodzenie i zaginęły. Policja prosi o pomoc

Wojciech Kozicki
29.12.2017  09:39
Policja szuka zaginionych dziewczyn
Policja szuka zaginionych dziewczyn Fot: Policja.gov.pl

Niektórzy internauci przewidują smutny koniec tej historii.

19-letnia Klaudia, 18-letnia Dominika i jej dwa lata młodsza siostra Anna pochodzą z gminy Tryńcza na Podkarpaciu. 25 grudnia około godziny 16 wyszły z domu. Prawdopodobnie chciały spotkać się z kolegami i zjeść wspólnie pizzę. Jak podaje podkarpacka policja, ślad po nich zaginął.

Rodziny zaniepokoiły się, gdy dziewczyny nie wróciły na noc do domu. Zaczęły ich szukać na własną rękę, ale nie przyniosło to rezultatów. Poproszono o pomoc służby. Sieniawska policja zdecydowała się opublikować zdjęcia nastolatek.

Nie wszyscy mają nadzieję

Internauci współczują ich rodzinom i mają nadzieję, że szybko się odnajdą. Nie brakuje jednak osób, które wieszczą smutny koniec poszukiwań.

Sprawdziłabym okoliczne stawy i jeziora – sugeruje Anna (facebook.polsatnews.pl)

Na pewno ich już nie ma. Wywieźli je lub stało się coś bardzo złego – napisał Przemo (facebook.polsatnews.pl).

Na pewno porwali je do burdelu – podejrzewa Joanna (facebook.polsatnews.pl)

Przybalowały gdzieś i boją się wrócić – skomentował Jarosław (facebook.polsatnews.pl)

Jeśli ktoś posiada informacje o zaginionych, powinien skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku lub zadzwonić na telefon alarmowy 997.

anna Nagórna 2
anna Nagórna 2 Fot: Policja.gov.pl

Anna Nagórna ma około 165 centymetrów wzrostu, długie włosy koloru ciemny blond i piwne oczy. Była ubrana w różową sukienkę, czarną kurtkę z kapturem i czarne kozaki.

Zaginiona nastolatka Dominika Nagórna
Zaginiona nastolatka Dominika Nagórna Fot: Policja.gov.pl

Dominika Nagórna w dniu zaginięcia nosiła buty sportowe marki Puma z zielonymi elementami, granatową kurtkę, czarny żakiet i jeansowe spodnie. Ma ciemne włosy z jasnymi pasemkami, okrągłą twarz i brązowe oczy. 

klaudia bura 2
klaudia bura 2 Fot: Policja.gov.pl

Klaudia Bura ma około 165 centymetrów wzrostu, blond włosy do ramion, niebieskie oczy i podłużną twarz. Wyszła z domu w czarnej sukience przed kolano, ciemnej kurtce i zamszowych kozakach. 

[AKTUALIZACJA]

Z rzeki Wisłok w rejonie gminy Tryńcza wyłowiono samochód - fioletowe tico, w środku znajdowały się ciała. Na razie brakuje potwierdzenia, że należą do zaginionych nastolatek, ale jest to obecnie najbardziej prawdopodobny (i niestety tragiczny) scenariusz. Policja musi dokonać niezbędnych ekspertyz, aby mieć pewność, kim są ofiary znalezione w aucie.

Jak podaje portal wiadomosci.gazeta.pl, dziewczyny wychodząc z domu nie miały przy sobie dokumentów, a ich telefony pozostają w dalszym ciągu nieaktywne.

Przeczytaj więcej
Komentarze