Afgańczyk zabił nastoletnią Niemkę. Zaatakował ją nożem

Wojciech Kozicki
29.12.2017  11:43
Atak nożownika w Niemczech
Atak nożownika w Niemczech Fot: East News

Policja nie wie, czy był uchodźcą.

Afgańczyk dokonał straszliwej zbrodni w niemieckim Landau. 27 grudnia w godzinach popołudniowych pokłócił się z 15-latką w sklepie spożywczym. Polała się krew.

Jak informuje Francuska Agencja Prasowa, chłopak nagle wyciągnął nóż. Zadał nim kilka ciosów swojej niemieckiej rówieśniczce. Została przewieziona do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować. Zmarła z powodu odniesionych ran.

Klienci sklepu i przechodnie pomogli policjantom sporządzić rysopis podejrzanego. Na jego podstawie funkcjonariusze szybko zatrzymali domniemanego sprawcę. Okazało się, że zabójca jest w wieku ofiary

Nie był terrorystą

Internauci twierdzą, że to symbol upadku Niemiec. Przy okazji krytykują politykę przyjmowania uchodźców, którzy nie pracują i dopuszczają się przestępstw.

I taki to sobie żyje, 4 żony bzyka. Nie to co my prymitywy i pracujące przegrywy – skomentował ShamblerWykop (wykop.pl).

Niemcy nie odrobili jeszcze lekcji z multikulti. Przecież w Afganistanie to wyraz największego szacunku dla kobiety – twierdzi ver8 (wykop.pl).

Można powiedzieć, że ten zalew ciapatych i kolorowych oraz wyplewianie czystej rasy aryjskiej to taka sprawiedliwość dziejowa. Ciekawe kiedy w Watykanie stanie pierwszy meczet – zastanawia się MiszczMelanszu (wykop.pl).

Prokuratura w Landau próbuje ustalić powód ataku. Wykluczyła jednak motyw terrorystyczny. Nie wiadomo także kiedy nastolatek przyjechał do Niemiec i czy był uchodźcą.

W sieci pojawiły się niepotwierdzone doniesienia, że sprawca przebywał w kraju naszych zachodnich sąsiadów od 2016 roku. Internauci powątpiewają również w wiek napastnika, a władzy zarzucają opieszałość w działaniu i brak działań, które zapobiegłyby zbrodni na czas.

Zagłosuj

Jaką karę twoim zdaniem powinien dostać Afgańczyk?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze