Nauczyciel wysłał uczniowi zdjęcie swojego „kakaowego oczka”. Twierdzi, że jest ofiarą

Wojciech Kozicki
11.01.2018  12:55
Nauczyciel i nagie zdjęcia dla uczniów
Nauczyciel i nagie zdjęcia dla uczniów Fot: Facebook.com/Lgbtv Manchester

Policja nie dopatrzyła się znamion przestępstwa.

Dale Aubrey Evans uczył muzyki w Cardiff High School. Jego kariera zakończyła się jednak skandalem. Jak informuje metro.co.uk, rozmawiał na czacie ze swoim byłym 17-letnim uczniem i wysłał mu kontrowersyjne zdjęcie.

Nastolatek skontaktował się z Evansem przez Facebooka. Skłamał, że był pełnoletnim gejem. Wysłał mu nawet swoje pikantne zdjęcie. Nauczyciel nie wiedział, że było przerobione w programie graficznym.

W pewnym momencie Evans przesłał nastolatkowi swoją fotografię. Wypinał się na niej na łóżku z opuszczonymi spodniami. Chłopak mógł zobaczyć z bliska odbyt nauczyciela. Nie zachował fotki dla siebie, lecz pokazał ją rówieśnikom w mediach społecznościowych.

Nauczyciel muzyki gej
Nauczyciel muzyki gej Fot: Twitter.com/Bois Goetrehen Choir

Seks z nauczycielem

Internauci stanęli po stronie nauczyciela. Ich zdaniem wina leży po stronie nastolatków. Niektórzy użytkownicy sieci przyznali się, że chcieliby uprawiać seks z nauczycielami.

To jest chore, że oni prześladowali swojego nauczyciela - uważa Barry Carter (facebook.com/Lgbtv Manchester).

Jestem gejem i wiele razy podobali mi się nauczyciele. Dałbym wiele, by pójść z nimi do łóżka. Wiem, że to złe, ale to moje marzenie. Evans nie zrobił niczego złego - wyznał Mark Matthew James (facebook.com/Lgbtv Manchester).

I co z tego? Ja uprawiałem seks z moim nauczycielem. Nie czekałem nawet do ukończenia szkoły - napisał Mike Lawn (facebook.com/Lgbtv Manchester).

Evans twierdzi, że padł ofiarą homofobii i dyskryminacji ze strony byłych podopiecznych. Reprezentująca go Colin Adkins oświadczyła, że mieli na celu ujawnienie jego orientacji seksualnej. Jej zdaniem nie popełnił przestępstwa, ponieważ był przekonany, że wysłał zdjęcie osobie pełnoletniej. Policja nie dopatrzyła się znamion przestępstwa.

nauczyciel muzyki gej
nauczyciel muzyki gej Fot: Facebook.com/Lgbtv Manchester
Przeczytaj więcej
Komentarze