Nauczycielka uwiodła nastoletniego ucznia. Zrobili to na tylnym siedzeniu auta

Magdalena Barszczak
27.12.2017  15:58
Nauczycielka uprawiała seks z uczniem
Nauczycielka uprawiała seks z uczniem Fot: Reporters / GYS/REPORTER

Baraszkującą parę nakrył ojciec chłopaka.

44-letnia nauczycielka została aresztowana za seks z 13-latkiem. Mieszkanka Teksasu Rachel Gonzalez uwiodła chłopca przez internet, po czym poszła z nim na całość w samochodzie. Historię przytoczył portal dailymail.co.uk.

Sprawa wyszła na jaw 14 grudnia, jednak dopiero teraz policja poinformowała o niej na Facebooku. Kobietę zatrzymano dzięki ojcu nastolatka. Nakrył swojego syna razem z 44-latką na tylnym siedzeniu auta. Figlowała z nieletnim na jednym z parkingów w mieście Bay City

Ojciec ofiary zawiadomił organy ścigania. Poinformował też władze placówki o zachowaniu nauczycielki. Kobieta obecnie przebywa w więzieniu w hrabstwie Matagroda. Usłyszała zarzuty nagabywania nieletniego przez internet oraz molestowania. Policja potwierdziła swoje przypuszczenia m.in. na podstawie informacji uzyskanych z telefonu poszkodowanego.

To nie pierwszy raz, kiedy nauczycielka traci głowę przy swoim podopiecznym. Niedawno pracownicy szkoły katolickiej w Springfield zebrało się na amory z 15-letnim uczniem. Spotykali się regularnie, a kobieta zaopatrywała go w alkohol i narkotyki. Sprawa wyszła na jaw, kiedy parę nakrył mąż 29-latki w ich małżeńskim łożu.

Parking, na którym przyłapano nauczycielkę z 13-latkiem
Parking, na którym przyłapano nauczycielkę z 13-latkiem Fot: Google Maps
Przeczytaj więcej
Komentarze