Nauczycielka zgwałciła ucznia. W łóżku nakrył ich jej mąż

Wojciech Kozicki
19.12.2017  11:26
Andrea Nicole Barber
Andrea Nicole Barber Fot: Douglas County Sheriff’s Office

Dawała nastolatkowi maryśkę i alkohol.

29-letnia Andrea Nicole Barber była nauczycielką w szkole katolickiej w Logos Christian Academy w Springfield. Żadna z niej jednak święta. Usłyszała zarzuty gwałtu trzeciego stopnia, seksualnej deprawacji i dostarczania marihuany osobie nieletniej.

Jak informuje registerguard.com, w 2016 roku wdała się w romans z 15-letnim uczniem. Zaczęło się od flirtów w szkole i całowania na filmach, aż w końcu poszli na całość. Figlowali 1-2 razy tygodniowo, a kobieta zaopatrywała go w alkohol i narkotyki. Wysyłała mu także swoje nagie zdjęcia.

Po roku schadzek wpadli. W łóżku nakrył ich jej mąż.

Specjalistka od języków

Kilka dni później ociec nastolatka dostał anonimowego maila. Dowiedział się wówczas, że jego syn sypiał z Barber. Otrzymał także ich zdjęcie zrobione podczas łóżkowych przygód. To on zgłosił sprawę służbom.

Kobieta została zatrzymana 15 grudnia w jej domu w Cottage Grove. Wypuszczono ją jednak z aresztu. Do rozpoczęcia procesu będzie mogła cieszyć się wolnością.

Barber prowadziła lekcje literatury, pisania i komunikacji głosowej. Na stronie internetowej szkoły znalazła się informacja, że powołaniem młodej nauczycielki była praca z młodzieżą i Bóg otworzył jej drzwi.

Wykładała także język angielski. Ze swoim kochankiem szlifowała za to inny przedmiot - język francuski.

To kolejny raz, gdy w Stanach Zjednoczonych nauczycielka  uprawiała seks z podopiecznym. W listopadzie głośno było o Katherine Ross Ridenhour z Północnej Karoliny. Zajmowała się naukami ścisłymi, a po lekcjach baraszkowała z 17-letnim uczniem.

obrzydliwe
Przeczytaj więcej
Komentarze