Nie chciał zapłacić prostytutkom. Skończył z 3 widelcami w penisie

Wojciech Kozicki
03.01.2018  09:39
Papryczka penis widelec
Papryczka penis widelec Fot: Maxpixel.freegreatpicture.com

To był bardzo ostry seks.

44-letni mieszkaniec Podkarpacia regularnie korzystał z usług przedstawicielek najstarszego zawodu świata. Dzień przed Wigilią spotkał się z dwiema na figle, ale nie stanął na wysokości zadania. Zażądał zwrotu pieniędzy i zaczął się awanturować. Prostytutki zastosowały „akupunkturę”.

Jak informuje SE.pl, przeworszczanin został skrępowany. Następnie kobiety wepchnęły mu w cewkę moczową 3 rączki plastikowych widelczyków. Przeżył i zdołał wrócić do domu o własnych siłach.

Grozi im odsiadka

Internauci stanęli po stronie prostytutek. Uważają, że w odpowiedni sposób poradziły sobie z roszczeniowym klientem. Zastanawiają się również jak na incydent zareagowała jego żona.

To tak samo jakby zjadł pół gałki lodów, a za chwilę przypomniał sobie, że ich nie lubi. Brawo dla tych pań – napisał Adam (facebook.com/WP Wiadomości).

Dwie panie do jednej kiełbaski, a trzy widelce? – pyta Daniel (facebook.com/WP Wiadomości).

Sam jest sobie winny. Po co tam chodził? Sprowokował, to ma za swoje – uważa Patrycja (facebook.com/WP Wiadomości).

Po trzech dniach ból był nadal nie do zniesienia, więc poszkodowany zgłosił się do szpitala. Na oddziale urologicznym przeprowadzono operację.

Potwierdzam, że miało miejsce takie zdarzenie. Przekazaliśmy materiały do prokuratury. To ona podejmie decyzję w sprawie dalszych kroków w sprawie - powiedział rzecznik prasowy rzeszowskiej policji Adam Szeląg (TVN24.pl).

26 grudnia policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Sprawą zajmie się Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Prostytutkom grozi nawet 10 lat odsiadki.

penis ranny
Przeczytaj więcej
Komentarze