Nie żyje gwiazda „Big Brothera”. Miała 32 lata

Magdalena Kulej
12.01.2018  12:51
Nie żyje gwiazda „Big Brothera”. Miała 32 lata
Nie żyje gwiazda „Big Brothera”. Miała 32 lata Fot: Facebook.com / @raidargist

Była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show.

Smutna wiadomość dotarła 12 stycznia do fanów transseksualnej osobowości telewizyjnej. Rebekah Shelton zmarła nieoczekiwanie 10 stycznia.

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że nasza cudowna i miła Rebekah nieoczekiwanie zmarła w środę w nocy. Prosimy o poszanowanie prywatności rodziny - napisano na oficjalnym koncie gwiazdy na Twitterze. (Twitter.com / @MissRShelton)

Jak podaje express.co.uk, pochodząca z Brazylii Rebekah zdobyła sławę w 2009 roku, gdy jako Rodrigo Lopes wystąpiła w brytyjskiej edycji show „Big Brother”.  Była jednym z najbardziej lubianych uczestników w historii programu, który przyniósł jej dziesiątki tysięcy fanów.

Rebekah Shelton w 2009 i 2017 roku.
Rebekah Shelton w 2009 i 2017 roku. Fot: Twitter.com / @Drone_club

To takie smutne! Była chyba najsympatyczniejszą mieszkanką domu „Wielkiego Brata”. Niech spoczywa w pokoju – pisze Paul. (Twitter.com / @MissRShelton)

Boże, to straszne! Tak mi przykro. Uwielbiałem ją w „Big Brotherze” kilka lat temu. Tak wiele osiągnęła dzięki swojej przemianie – dodaje Harriet. (Twitter.com / @MissRShelton)

Na życie jako kobieta zdecydowała się w 2012 roku, dwa lata później przeszła operację zmiany płci. Niestety jej decyzja niosła ze sobą przykre konsekwencje. W 2017 roku przyznała się do poczucia samotności, alienacji i braku akceptacji ze strony rodziny i przyjaciół. Depresja doprowadziła ją do uprawiania prostytucji. Celebrytka wielokrotnie przyznawała, że jej decyzja była pochopna.

Tyle razy chciałam odebrać sobie życie, bo nie miałam do kogo się zwrócić – przyznała w jednym z wywiadów. (express.co.uk)

Rebekah nie jest pierwszą gwiazdą Big Brothera, która pożegnała się z życiem. Uczestniczka tej samej edycji, 30-letnia Sophia Brown, zmarła w 2012 roku. 

AKTUALIZACJA

Jeszcze tego samego dnia na Twitterze celebrytki pojawiło się sensacyjne nagranie. Głos w sprawie swojej śmierci zabrała cała i zdrowa Rebekah. Gwiazda zaprzeczyła plotkom i wiadomości opublikowanej wcześniej na jej koncie.

Ja nie umarłam! Przestańcie rozpowszechniać tą wiadomość! Mój prawnik już nad tym pracuje, a osoba, która chce zniszczyć moje szczęście, zapłaci mi za to! - opublikowała na Twitterze. (Twitter.com / @MissRShelton)

Rebekah-7
Rebekah-7 Fot: Twitter.com / @afrinija
Rebekah-2
Rebekah-2 Fot: Twitter.com / @digitalspy
Przeczytaj więcej
Komentarze