Nie żyje syn Zbyszka z „Rolnik szuka żony”. Zginął w wypadku

Wojciech Kozicki
29.12.2017  10:52
Zbyszek Pyrda z Rolnik szuka żony
Zbyszek Pyrda z Rolnik szuka żony Fot: Facebook.com/Zbyszek z Rolnik szuka żony

Spocznie w jednym grobie z matką.

Zbigniew Pyrda był uczestnikiem trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kilka lat temu pochował żonę, teraz odszedł jego syn. Zginął w wypadku drogowym.

Jak informuje SE.pl, do tragedii doszło 22 grudnia ok. godziny 16:30 w miejscowości Siedliszcze na drodze krajowej Piaski-Chełm. 35-letni Marek został potrącony przez autobus, gdy szedł poboczem drogi. Kierowca zobaczył go za późno. Syn rolnika zginął na miejscu.

Wspólny grób

Pyrda nie miał z synem najlepszych relacji. Chciał aby ustatkował się po studiach i założył rodzinę. Na pierwszym miejscu były dla niego jednak imprezy i życie towarzyskie.

A jeszcze w ten piątek przyszedł do mnie do domu i mówiłem mu, żeby nigdzie nie chodził, żeby został z rodzeństwem. Przypomniałem mu o rekolekcjach – wyznał Zbigniew Pyrda (SE.pl).

O wypadku syna dowiedział się od sąsiadów. Natychmiast wsiadł w samochód i pojechał na miejsce. Tam musiał potwierdzić policjantom tożsamość denata, ponieważ ten nie miał przy sobie dokumentów.

Pyrda przyznał, że bardzo kochał syna. Przyjął jednak jego śmierć z pokorą. Ma nadzieję, że to nieszczęście będzie przestrogą dla innych. 

Matka Marka zmarła prawie 6 lat temu na nowotwór. Spoczną w jednym grobie

Tak dzieci Pyrdy opowiadały o swoim ojcu:

Przeczytaj więcej
Komentarze