Niemiecki policjant chciał się umówić z 14-latką z Polski. Oferował pieniądze za seks [WIDEO]

Magdalena Barszczak
09.01.2018  10:54
Niemiecki policjant zatrzymany w Polsce. Chciał się umówić z 14-latką
Niemiecki policjant zatrzymany w Polsce. Chciał się umówić z 14-latką Fot: Youtube.com/KryminalnaPolska / East News / kolaż: Planeta.fm

Wpadł dzięki łowcy pedofilów.

Rusza proces Michaela S., pedofila pracującego w niemieckiej policji. 45-letni komisarz został zatrzymany, kiedy próbował umówić się z 14-latką z Polski. Teraz stanie przed sądem. Mężczyznę udało się schwytać dzięki zasadzce zorganizowanej przez łowcę pedofilów.

Jak informuje "Fakt", policjant pracował przy granicy polsko-niemieckiej w Gorlitz. Najwyraźniej służba go nudziła, bo w styczniu 2016 roku postanowił poszukać wrażeń w sieci. Zamieścił ogłoszenie w internecie, które zwróciło uwagę Krzysztofa Dymkowskiego. Szukał młodej kobiety i oferował pieniądze za seks.

Pisałem z nim przez kilka dni, podając się za nastolatkę. Gdy okazało się, że ma ohydne zamiary, powiadomiłem o wszystkim policję polską i niemiecką – mówił "Faktowi" łowca pedofilów.

Michael S. zorientował się, że coś jest nie tak i wycofał się ze spotkania. Niedługo później jego chory temperament znów dał o sobie znać. Tym razem wpadł w sidła współpracownicy Dymkowskiego. Podała się za Kasię.

Seks za pieniądze

Poniżej fragment korespondencji pedofila z „14-latką”, którą zacytował „Fakt”.(pisownia oryginalna)

Witaj Kaśka! Jestem 43-letni Niemiec ze Zgorzelca. Mam 190 cm, szczupły, dobrze utrzymany, z manierami, brązowe oczy i brązowe włosy. Mogę mówić po polsku :) mam własne lokum na spotkania i jestem mobilny / Hotel. Szukam na 2-4 spotkania na miesiąc i za każde 600-800 zł dla ciebie. Zainteresowana? – pisał Niemiec.

Ale gdzie w Legnicy? I kiedy? Ferie mamy teraz i dużo wolnego. Jak masz na imię? Ja też mówię troszkę po niemiecku – odpowiadała Kaśka.

Możliwe w hotelu, w aucie albo u mnie w Zgorzelcu? Odpisz czy jesteś zainteresowana na sex spotkania i kasę dla ciebie? Jestem Michael – kontynuował.

Zboczeniec umówił się ze swoją ofiarą w hotelu we Wrocławiu. Jednak zamiast 14-latki do pokoju zapukali funkcjonariusze. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut nakłaniania osoby małoletniej do kontaktów seksualnych. Grożą mu 2 lata więzienia.

"Fakt" ustalił, że Michael S. nadal pracuje w niemieckiej policji, jednak został przeniesiony do jednostki w Lipsku. 11 stycznia rozpocznie się jego proces.

Niemiecki pedofil zatrzymany we Wrocławiu:

Przeczytaj więcej
Komentarze