Niesmaczny żart czeskiego skoczka. Jego półnagie zdjęcie przeraziło internautów

Magdalena Kulej
16.02.2018  10:14
Vojtech Stursa
Vojtech Stursa Fot: Instagram.com / @stursa.vojtech

Specyficzne poczucie humoru nie pomoże mu w sportowej karierze.

Internet podbijają nagrania szwajcarskiego narciarza Fabiana Böscha, który swoimi „treningami” na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu chwali się na Instagramie. Tymczasem zupełnie odwrotne reakcje wzbudziło zdjęcie czeskiego skoczka.

Jak podaje sport.pl, 22-letni Vojtech Stursa na Instagram Stories opublikował przed czwartkowym treningiem na dużej skoczni zdjęcie bez koszulki. Jego nagi tors nie wzbudził jednak zachwytu.

Młody skoczek przypomina raczej anorektyka niż sportowca z „kaloryferem”. Wklęsła klatka piersiowa, wciągnięty brzuch i wystające żebra wzbudziły wśród internautów prawdziwe poruszenie.

Być może jego półnagi żart faktycznie miałby szansę na pozytywny oddźwięk, gdyby nie kontrowersyjny podpis, którym opatrzono fotografię.

Kiedy skaczesz jak Somalijczyk, musisz wyglądać jak Somalijczyk! – napisał Czech. (Instagram.com / @stursa.vojtech)

2
2 Fot: Instagram.com / @stursa.vojtech

Prymitywny dowcip czy oryginalne poczucie humoru?

To, co miało być żartem, rozdrażniło obserwatorów młodego skoczka. Wyszło niezręcznie.

Generalnie w kiepskim guście ten podpis – pisze @alt-stettin. (sport.pl)

Szokujący widok, a jeszcze bardziej szokujący wpis. Prostak, głupek i odrażający jako mężczyzna – dodaje inny internauta. (onet.pl)

Czy to jest zabawny podpis? Spytajmy Somalijczyka. Odpowie, jak tylko przestanie się śmiać z tego podpisu - komentuje oburzony Leonard. (sport.pl)

Na szczęście Czecha znaleźli się też internauci z podobnym poczuciem humoru, którzy w pierwszej kolejności zwrócili uwagę na jego imponującą masę ciała.

Jak prawdziwy ptak, kości i nic więcej – komentuje Toto. (fakt.pl)

Niezły suchoklates – dodał inny użytkownik. (fakt.pl)

Czeski skoczek starał się najwyraźniej nadrobić humorem kiepską formę. Ta nie jest podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu imponująca. Stursa najpierw nie zakwalifikował się do konkursu na skoczni normalnej, a w czwartkowych treningach zajmował kolejno miejsca: 38. (117,5 m), 44. (117,5 m) i 53. (105 m). 

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? DOŁĄCZ DO FANÓW PLANETY NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Jak oceniasz żart czeskiego skoczka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze