Noworoczne postanowienie Dody. W końcu zmieniła zdanie

Magdalena Barszczak
29.12.2017  12:25
Noworoczne wyznanie Dody. "Nie chcę być już sama"
Noworoczne wyznanie Dody. "Nie chcę być już sama" Fot: REPORTER

Czy 2018 rok okaże się owocny dla piosenkarki?

Doda nie ma ostatnio szczęścia w miłości. Jej związki z hukiem się rozpadały. Ten ostatni, zamiast ślubem, zaowocował głośnym rozstaniem i konfliktem w sądzie. Piosenkarka postanowiła wtedy, że nigdy więcej z nikim się zwiąże.

Po zerwaniu i publicznym praniu brudów z Emilem Haidarem gwiazda postanowiła być już do końca życia sama. Wygląda jednak na to, że zmieniła zdanie. W rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że ma już dosyć samotności.

Nigdy nie robię postanowień noworocznych... Chcę przestać być singielką! - oświadczyła po chwili namysłu.

Świąteczny czas sprzyja refleksji i docenieniu bliskich relacji. Czyżby wokalistka stwierdziła, że w jej sercu zrobiło się miejsce na nową miłość? Piosenkarka raz na jakiś czas potwierdza, że nie umie być sama

Do tej pory gwiazda nie miała szczęścia w miłości, choć - jak podkreśla - wszystkich swoich mężczyzn szczerze kochała. 15 lat temu głośno było o związku wokalistki z bramkarzem Radosławem Majdanem. Para wzięła nawet cichy ślub, ale małżeństwo rozpadło się po trzech latach, podobno z powodu zdrady piłkarza.

Potem był związek z Nergalem. Lider grupy Behemoth nawet się oświadczył, jednak związek zakończył się po dwóch latach. Jej ostatnią miłością był Emil Haidar, ale do małżeństwa nie doszło, a romans zakończył się skandalem.

Czy Doda jest gotowa na nową miłość? Na razie piosenkarka nie zdradza, czy w jej życiu jest ktoś nowy. Cóż, czas pokaże.

Doda na Instagramie:

Przeczytaj więcej
Komentarze