Ochroniarze prezydenta dotykali gwiazdy na gali. Dobrali się Ewie Farnie do majtek

Wojciech Kozicki
18.12.2017  11:04
Ewa farna i ochroniarze z BOR
Ewa farna i ochroniarze z BOR Fot: Facebook.com/Ewa Farna

To była kontrola bardzo osobista

Bezpieczeństwo głowy państwa jest priorytetem. Funkcjonariusze z Biura Ochrony Rządu są gotowi sprawdzić każdy zakamarek, by upewnić się, że ktoś nie ukrywa broni. Zajrzeli nawet popularnej piosenkarce między nogi.

Ewa Farna, tak jak prezydent Andrzej Duda, była gościem jubileuszowej gali Polsatu w Teatrze Narodowym. W rozmowie z RMF FM opowiedziała jak rygorystycznie funkcjonariusze BOR-u sprawdzali artystów i ich garderoby. W jej przypadku kontrola była bardziej osobista niż się można spodziewać.

Przeszukali każdą torebkę, widzieli nawet mój portfel, moje majtki, mój telefon, wszystko przeszukali – powiedziała Farna w rozmowie z RMF FM.

Piosenkarka podczas występu miała na sobie przyciągającą wzrok czerwoną kreację. Być może ochroniarze prezydenta Dudy otrzymali zgłoszenie o bombie. W tym przypadku chodziło jednak o seksbombę.

Dotykali gwiazd

Internauci twierdzą, że autorka hitu „Cicho” robi burzę w szklance wody. Ich zdaniem BOR może skontrolować każdego jeśli wymagają tego procedury bezpieczeństwa. W dobie roznegliżowanych celebrytek, majtki Ewy nie budzą ich wielkich emocji.

Ciekawe czy chociaż czyste majtki miała –zastanawia się Damian (facebook.com/Wirtualna Polska).

Rewizja osobista, po prostu taka procedura – twierdzi Jan (facebook.com/Wirtualna Polska).

Chciałbym oglądać jej bieliznę, ale tylko na niej i z jej przyzwoleniem. Tak to nie ma zabawy – rozmarzył się Piotr (facebook.com/Wirtualna Polska).

Na samą myśl o jej majtkach pewnie po drodze kilka drzew zaliczą - (facebook.com/Wirtualna Polska).

Artystka podeszła do sprawy z dystansem i nie ma żalu do „Borowików”. Jej zdaniem zapewne są teraz z siebie dumni i mogą się pochwalić, że dotykali największych polskich gwiazd.

Ewa Farna wystąpiła na jubileuszowej gali Polsatu:

Przeczytaj więcej
Komentarze