Oddał córkę do adopcji. Teraz ma z nią syna

Magdalena Kulej
05.02.2018  15:08
Ojciec i córka aresztowani za kazirodztwo.
Ojciec i córka aresztowani za kazirodztwo. Fot: facebook.com / Steven Pladl

Młodsze siostry miały ją nazywać "macochą".

Lokalne media z Karoliny Północnej donoszą o kazirodczym związku pomiędzy ojcem a córką. Jak podaje wncn.com, para została aresztowana 27 stycznia, gdy wyszło na jaw, że mają dziecko.

Ta historia zaczęła się jednak o wiele wcześniej, bo w styczniu 1998 roku, gdy na świat przyszła Katie Padl. 42-letni dziś Steven Padl oddał ją do adopcji, gdy była jeszcze niemowlęciem.

Tymczasem Katie dorastała, pragnąc poznać swoich biologicznych rodziców. Z pomocą mediów społecznościowych dotarła do nich w 2016 roku. Steven mieszkał wówczas na przedmieściach Richmond w stanie Wirginia. Prowadził uporządkowane życie razem z matką Katie i dwoma innymi córkami.

Wstrząsające zapiski

20-latka postanowiła zamieszkać ze swoją biologiczną rodziną. W międzyczasie związek jej rodziców przechodził poważny kryzys, a w listopadzie tego samego roku żona Stevena wyprowadziła się z domu. Kilka miesięcy później złożyła papiery rozwodowe. Pozytywny wyrok w sprawie uzyskała po trzech miesiącach.

Z informacji przekazanych władzom wynika, że jej były mąż spał na podłodze w pokoju Katie, zanim jeszcze wyprowadziła się z domu. Jak zeznała, o ciąży córki dowiedziała się w maju 2017 roku po przeczytaniu pamiętnika jednej ze swoich córek, o czym poinformowała opiekę społeczną.

Katie-Steven
Katie-Steven Fot: Zdjęcia policyjne / Wake City-County Bureau of Identification

Nowa macocha

Kobieta nie potrafiła uwierzyć w zapiski swojej córki i zadzwoniła do byłego męża z prośbą o wyjaśnienia. Steven nie tylko nie zaprzeczył, ale i z dumą dodał, że razem z Katie planują ślub.

W maju 2017 roku przeprowadzili się do Karoliny Północnej, gdzie we wrześniu urodził im się syn. Z dokumentów sporządzonych podczas interwencji wynika, że młodsze córki Stevena były świadome, że jest on ojcem dziecka Katie. Mężczyzna miał im też kazać nazywać 20-latkę „macochą”

Para została aresztowana pod zarzutami kazirodztwa i cudzołóstwa, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. 

Katie-Padl
Katie-Padl Fot: facebook.com / Katie Pladl
Zagłosuj

Co sądzisz na temat związku Katie i Stevena?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze