Odpłynęła na imprezie. Znajomi jej nie oszczędzili

Magdalena Kulej
04.01.2018  14:58
Odpłynęła na imprezie. Dowcip znajomym może zamienić jej życie w koszmar
Odpłynęła na imprezie. Dowcip znajomym może zamienić jej życie w koszmar Fot: LiveLeak.com / @DrainTheSwamp

Historia ku przestrodze.

Lista powodów, dla których warto ustrzec się przed zaśnięciem na zakrapianej imprezie jest długa. Czasem jednak pokusa jest silniejsza od świadomości, że groźba padnięcia ofiarą nieprzyjemnego żartu ze strony imprezowych towarzyszy jest bardzo realna.

Jak podaje rmfmaxxx.pl, dzięki dowcipnym znajomym świat na długo zapamięta dziewczynę, której skutki urwanego filmu wyświetlono w sieci ponad 250 tys. razy. Młoda imprezowiczka, pochodząca prawdopodobnie ze Stanów Zjednoczonych, padła ofiarą prymitywnego żartu w sylwestrową noc. Ewidentnie nie wylewała za kołnierz i świetnie bawiła się do czasu, gdy straciła kontakt z rzeczywistością. 

Cios poniżej pasa

Stała się wówczas zabawką w rękach własnych znajomych, którzy wykorzystali okazję i upokorzyli pogrążona we śnie dziewczynę. Jakby tego było mało, bawili się przy tym świetnie, a swoje prostackie czyny udostępnili w sieci.

Nagranie umieszczone pierwotnie w serwisie Live Leak szybko stało się hitem. Wśród setek komentarzy nie brakuje jednak kpin z pijanej kobiety, choć wielu internautów zwraca uwagę, że zachowanie jej towarzystwa było poniżej poziomu.

A najśmieszniejsze dopiero przyjdzie. Może jutro, może za 20 lat. Ci faceci dowiedzą się, jak to jest zostać tak upokorzonym – komentuje internauta o nicku  @jimbo111. (liveleak.com / @DrainTheSwamp)

To powinien być dla niej sygnał, żeby zmienić towarzystwo – dodaje @mr_niceguy. (liveleak.com / @DrainTheSwamp)

Kiedy ja piję ze znajomymi, wiem, że w razie czego się mną zajmą. Ci ludzie nie są jej przyjaciółmi – pisze @Kurdish Soldier. (liveleak.com / @DrainTheSwamp)

Nagranie bez wątpienia będzie dobrą lekcją dla wszystkich bywalców zakrapianych imprez. 

Zobacz wulgarny żart na imprezie:

Przeczytaj więcej
Komentarze