Ojciec uderzył 6-latkę w sklepie. Kupiła gazetę bez jego wiedzy

Wojciech Kozicki
04.01.2018  13:53
Ojciec pobił dziecko
Ojciec pobił dziecko Fot: Liveleak.com

Zawyła z bólu po ciosie w twarz.

Sylwestrowe zakupy mogą budzić wiele emocji. Niektórych jednak zbytnio ponosi. 38-letni ojciec z dolnośląskiego Lubania ukarał córkę, ponieważ wydała kilka złotych bez jego pozwolenia.

Jak informuje fakt.pl, mężczyzna zostawił 6-latkę samą w pasażu handlowym tuż przed godziną 15. Udał się do marketu spożywczego.

Dziecko dla zabicia czasu oglądało gazety w salonie z prasą. Miało przy sobie 10 złotych, więc postanowiło kupić jedną z nich. Zdecydowało się na kolorowe czasopismo dla dzieci.

ojciec pobił dziecko 2

Cios w twarz

Sprzedawczyni drukowała paragon, gdy do sklepu wparował rozwścieczony ojciec. Wyrwał córce gazetę z ręki i zaczęła się awantura.

Proszę oddać mi pieniądze! Dlaczego pani sprzedała gazetę 6-letniemu dziecku?  - krzyczał mężczyzna do kasjerki (fakt.pl).

Po chwili obrócił się w stronę córki. Zadał jej cios otwartą dłonią w twarz. Świadkowie zeznali, że zawyła z bólu. Mężczyzna obiecał jej, że kolejną karę wymierzy po powrocie do domu.

Teraz zajmie się nim policja. Najwyraźniej zapomniał o monitoringu. Funkcjonariusze namierzyli go i zatrzymali. Prawdopodobnie usłyszy zarzuty prokuratorskie za stosowanie przemocy wobec dziecka.

Ojciec uderzył dziecko w sklepie:

Przeczytaj więcej
Komentarze