Ojciec zgwałcił 15-letnią córkę. Jej matka leżała chora w szpitalu

Wojciech Kozicki
11.01.2018  10:44
Pedofil zgwałcił swoje dziecko
Pedofil zgwałcił swoje dziecko Fot: East News

Spędzi w areszcie kilka miesięcy.

W grudniu 2017 roku matka 15-letniej Kingi spod Gniezna doznała udaru. Trafiła do szpitala, a dziewczyna została pod opieką 40-letniego ojca. Okazał się potworem.

Jak podaje fakt.pl. Mirosław K. rzucił się na córkę w biały dzień. Zdarł z niej ubranie i brutalnie ją zgwałcił. Stawiała opór, ale oprawca był silniejszy. Nikt nie usłyszał jej wołania o pomoc.

Dopiero gdy napastnik się zmęczył, dziewczyna zdołała uciec. Była półnaga i owinięta kocem. Wybiegła z domu i zapukała do sąsiadów. Była roztrzęsiona i przez ponad godzinę nie mogła wydusić z siebie słowa. Sąsiadka wezwała policję i gwałciciel został zatrzymany.

Jądra w kwasie

Internauci są zszokowani zbrodnią. Sugerują, że takie bestie jak Mirosław K. powinny być kastrowane. Mają również nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, gdy trafi za kraty.

Niech dadzą go to takiego więzienia, gdzie mu d*pę przelecą porządnie i zleją go jak diabli – postuluje Izabela (facebook.com/ESKA INFO Poznań).

Takich należy kastrować. Obcinać mu po kawałku, niech czuje jak to boli – proponuje Agnieszka (facebook.com/ESKA INFO Poznań).

Jaja wysmarować kwasem, by wiedział co zrobił – skomentował Zenon (facebook.com/ESKA INFO Poznań).

I pójdzie taki siedzieć za nasze pieniądze. Będzie miał ciepły obiad, czyste ubranie i dostęp do TV jak w kurorcie. Do czyszczenia rowów i ciężkiej pracy fizycznej! Niech zarobi na swoje utrzymanie! – napisała Paulina (facebook.com/ESKA INFO Poznań).

Mirosław K. przyznał się do zgwałcenia córki, ale nie wyjaśnił dlaczego to zrobił. Małgorzata Rezulak-Kustosz z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie potwierdziła, że zwyrodnialec trafił na 3 miesiące do aresztu

Od 1 stycznia na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości pojawił się Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Można tam znaleźć ich nazwiska i zdjęcia, a także dowiedzieć się za co zostali skazani. Jego część jest ogólnodostępna. Niektóre informacje pozostają jednak wyłącznie do dyspozycji organów ścigania.

Zagłosuj

Jaka kara powinna twoim zdaniem spotkać gwałciciela?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze