Opętały ją demony. Pilot musiał zawrócić samolot

Magdalena Kulej
21.12.2017  16:43
Opętały ją demony. Pilot musiał zawrócić samolot
Opętały ją demony. Pilot musiał zawrócić samolot Fot: Youtube.com / The AIO Entertainment

To był incydent „nie z tej ziemi”. 

Jedna z pasażerek linii lotniczych Air China doprowadziła w środę do zawrócenia samolotu, po tym jak uznała samą siebie za opętaną. Jak informuje dailymail.co.uk, incydent wydarzył się podczas lotu z lotniska w Pekinie do Syczuanu w środkowo-zachodnich Chinach. 

Pilot zdecydował się na powrót do Pekinu, po tym jak kobieta zrobiła na pokładzie iście szatańska scenę. 50-letnia kobieta straciła przytomność niedługo po wejściu na pokład. Gdy się ocknęła, wydawała się rozkojarzona i nieobecna. 

Miała słaby puls, więc personel podał jej maskę tlenową – powiedział jeden ze świadków. (dailymail.co.uk)

Nagranie jednego z pasażerów pokazuje, jak kilka osób stara się pomóc kobiecie. Ta jednak odrzuca wszelkie próby ugaszenia jej emocji.

Nie! Nie dotykajcie mnie! Nie szarpcie mnie! – krzyczy na filmie. (dailymail.co.uk)

Jakieś demony opętały moje ciało! – rzuca kilkukrotnie. (dailymail.co.uk)

Porywcza pasażerka nie przyjęła pomocy nawet wtedy, gdy pilot zawrócił maszynę, by sprowadzić pomoc medyczną. Po przybyciu ratowników miała powiedzieć im, że „jakieś istoty posiadły jej ciało” i poprosiła o spotkanie z pilotem.

Muszę lecieć do Syczuanu! Coś opętało moje ciało i tu nie pomogą lekarze – krzyczała do załogi. (dailymail.co.uk)

Chińskie media podają, że pasażerka nie tylko odmówiła współpracy, ale też zaatakowała pracownika Służby Ochrony Lotniska. Incydent spowodował 5-godzinne opóźnienie lotu. Lokalne władze informują, że zwłoka ta wynikała z powodu „nagłej choroby” jednego z pasażerów. 

Zobacz szatańską scenę na pokładzie samolotu:

Przeczytaj więcej
Komentarze