Opiekunka okładała pięściami dziecko. Miała „dobrą reputację” [WIDEO]

Magdalena Barszczak
12.12.2017  15:02
Opiekunka znęcała się nad dzieckiem w windzie. Przerażające wideo
Opiekunka znęcała się nad dzieckiem w windzie. Przerażające wideo Fot: Facebook.com/Evodia

Przerażona matka maleństwa wezwała policję.

42-letnia opiekunka z Chin znęcała się nad powierzonym jej dzieckiem. Policja bada przerażający incydent, do jakiego doszło w mieście Zhengzhou, w prowincji Henan. Według dziennika „The Mirror” sprawa wyszła na jaw, kiedy rodzice obejrzeli nagranie z monitoringu.

Na wideo widać, jak 42-latka i maluch żegnają się z rodzicem, a potem wchodzą do windy. Niemowlę płacze i nie chce rozstać się mamą. Chwilę później, po zamknięciu drzwi, pani Li podnosi rękę, grożąc dziecku palcem. Następnie z całej siły zaczyna okładać je po brzuchu. Czynność powtarza kilka razy.

Bestialskie praktyki powtarza też po włożeniu maleństwa do wózka. Wtedy zaczyna bić je po głowie. Przed wyjściem z windy jeszcze kilka razy gwałtownie potrząsa dzieckiem.

opiekunka

Nikt się nie skarżył

Przerażającą scenę miał zauważyć ochroniarz budynku. Kiedy matka dziecka obejrzała nagranie, natychmiast zawiadomiła policję. Opiekunka została aresztowana. Nie wiadomo, czy maluch odniósł jakieś obrażenia.

Policja przesłucha też prawdopodobnie pracowników agencji, w której pracowała Li. Kobieta podobno cieszyła się dobrą reputacją i za swoje usługi pobierała 7000 chińskich juanów (około 3,8 tys. zł).

Do podobnego incydentu doszło w Wietnamie. Opiekunka biła dziecko, bo nie chciało przestać płakać. Haniebne praktyki zarejestrowała ukryta kamera, którą zaniepokojeni czerwoną twarzą córeczki rodzice zamontowali w pokoju dziecka.

Opiekunka znęcała się nad niemowlakiem w windzie:

Przeczytaj więcej
Komentarze