Otyła modelka uważa, że jest seksowna. Pokazała nagie zdjęcia

Wojciech Kozicki
17.01.2018  14:23
Otyła modelka Julianna Mazzei nago
Otyła modelka Julianna Mazzei nago Fot: Instagram.com/jewelzjourney

Nazywali ją "wanną smalcu", a ona i tak się rozbiera.

Kochanego ciałka podobno nigdy nie za wiele. 25-letnia Julianna Mazzei najwyraźniej wzięła sobie to do serca. Kocha swoje krągłości i nie wstydzi się pozować w stroju Ewy. Jest kobietą przy kości, ale bez skrępowania obnaża w sieci swoje wdzięki.

Jak podaje dailymail.co.uk, puszysta blogerka z Toronto od dzieciństwa zmaga się z dodatkowymi kilogramami. W szkole rówieśnicy nazywali ją „wanną smalcu”. Nie poddała się jednak i w końcu zaakceptowała swoją tuszę. Postanowiła swoją nagością inspirować innych.

Pozytywna otyłość

Mazzei nie ma zamiaru walczyć z tłuszczykiem i w ogóle nie kontroluje swojej wagi. Nie chodzi także do lekarzy, bo uważa się za zdrową i seksowną. Została modelką plus size i nie stroni od odważnych sesji. Chce, aby słowo „gruba” miało pozytywne znaczenie.

Zaakceptowałam się dopiero w wieku 23 lat. Wcześniej wiedziałam, że jest we mnie coś wspaniałego, ale miałam problem z wyglądem – wyznała modelka (dailymail.co.uk).

Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia w negliżu. Obserwuje ją tam prawie 100 tys. osób. Nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i wrzuca coraz odważniejsze fotografie.

Obnaża się nie tylko w internecie. Przyznała, że lubi chodzić do kosmetyczki i siedzieć u niej w samym staniku. Robi to przy oknie, by przechodnie mogli podziwiać jej ciało. Jest świadoma, że piersi wylewają się jej z biustonosza, ale wcale się tym nie przejmuje.

Otyła modelka rozbiera się na Instagramie. Ma sporo do pokazania:

Przeczytaj więcej
Komentarze