Pielęgniarki zgniatały twarz bezbronnego noworodka. Szokujące wideo

Magdalena Barszczak
04.01.2018  15:29
Pielęgniarki bawiły się noworodkiem jak lalką. Zostały zwolnione
Pielęgniarki bawiły się noworodkiem jak lalką. Zostały zwolnione Fot: Youtube.com/قناة منوعات كل جديد

Bezradne maleństwo nie wiedziało, co się dzieje.

Pielęgniarki, który żartowały z noworodka, zostały zwolnione – informuje dailymail.co.uk. Do mediów społecznościowych trafiło wstrząsające wideo. Pracownica szpitala położniczego w Ta'if w Arabii Saudyjskiej zabawiała się dzieckiem jak lalką.

Na filmie widać, jak jedna z pielęgniarek chwyta noworodka za szyję, prawie podduszając go. Drugą rękę kładzie na głowie małego pacjenta, zgniatając mu czoło. Bezbronne dziecko krzywi się i mruży oczy. Jest zdezorientowane. Towarzyszki autorki żartu chichoczą.

Noworodek trafił do placówki na dziesięć dni z powodu infekcji dróg moczowych. Rodzice maleństwa byli zszokowani, kiedy znaleźli materiał filmowy w sieci. Incydent oburzył także internautów.

Jak ona śmie coś takiego robić – napisał jeden z nich. (dailymail.co.uk)

Wszystkie trzy kobiety powinny być wdzięczne Bogu, że nie jestem matką dziecka. Ścisnęłabym ich twarze dużo mocniej – brzmiał inny z komentarzy. (dailymail.co.uk)

Policja wyśledziła autorki makabrycznego wideo. Zostały zawieszone i zwolnione z pracy – poinformował rzecznik szpitala Abdulhadi Al-Rabie. Zakazano im praktykowania zawodu w innych służbach medycznych.

Pielęgniarki bawiły się noworodkiem jak lalką. Zostały zwolnione

Przeczytaj więcej
Komentarze