Pilot bohaterem mediów. Zdobył się na niecodzienne wyznanie na pokładzie [WIDEO]

Magdalena Barszczak
02.01.2018  11:29
Pilot oświadczył się stewardesie na pokładzie samolotu
Pilot oświadczył się stewardesie na pokładzie samolotu Fot: Facebook.com/lauren.m.gibbs.7

Pasażerowie bili brawo.

To miał być zwykły lot z Detroit do Oklahoma City. Jednak taki nie był. 24-letni pilot zdobył się na wyjątkowo prywatne wyznanie. Planował je od trzech miesięcy - informuje independent.co.uk.

Dwa dni przed Bożym Narodzeniem Jon Emerson postanowił zrobić swojej dziewczynie niespodziankę. Lauren Gibbs jest stewardesą i akurat towarzyszyła 24-latkowi podczas przedświątecznego rejsu. Młody pilot wykorzystał tę okazję, aby uczcić ich rocznicę i oświadczył się na pokładzie samolotu.

Wszystko zostało zarejestrowane na filmie. Emerson zaczął od zwyczajowego powitalnego komunikatu. Jednak tym razem zawierał on nie tylko informacje o godzinie lądowania i warunkach pogodowych.

To szczególny dzień dla Lauren i dla mnie. Dziś jest nasza rocznica, a Lauren jest jedną z najlepszych stewardes. Chcę, abyśmy zapamiętali ten dzień do końca naszego życia. Chcę spędzić z nią resztę życia - mówił wyraźnie wzruszony 24-latek.

Po tych kilku zdaniach wezwał swoją wybrankę do siebie, uklęknął na jedno kolano i podarował pierścionek. Szczęśliwa stewardesa powiedziała "tak", o czym Emerson radośnie poinformował pasażerów. Romantyczne oświadczyny zostały zwieńczone pocałunkiem. Podniosły nastrój chwili udzielił się także podróżnym, którzy wiwatowali i bili brawo.

To nie w jego stylu

Lauren nie spodziewała się, że Jon zdobędzie się na taki krok, bo - jak twierdzi - jej partner jest bardzo nieśmiały.

Jon jest naprawdę cichym gościem. To, że zrobił to na pokładzie, nie było w jego stylu, ale dla mnie było idealne i przemyślane. Spędzamy prawie cały czas razem w samolotach i pracujemy razem, więc czas i miejsce były absolutnie doskonałe - opowiadała. (independent.co.uk.)

Czy ślub również odbędzie się na pokładzie? Świeżo upieczona narzeczona wolałaby raczej coś skromniejszego, w gronie rodziny i przyjaciół, już bez udziału pasażerów.

Zobacz oświadczyny na pokładzie samolotu:

Przeczytaj więcej
Komentarze