Pobił i zgwałcił studentkę. Pod celą wymierzyli mu brutalną karę

Wojciech Kozicki
15.01.2018  14:19
Zgwałcony pod celą
Zgwałcony pod celą Fot: East News

Będzie miał pamiątkę na całe życie.

14 maja podczas juwenaliów 19-letni Kamil K. z Łańcuta dopadł 22-letnią studentkę z Rzeszowa. W rejonie ulic Piłsudskiego i Asnyka pobił ją i zaciągnął za budynek. Tam zerwał z niej ubranie i ją zgwałcił. Jak podaje serwis nczas.com, dziewczyna trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy.

Starał się zasłaniać twarz kapturem, ale policjanci i tak rozpoznali go na nagraniach z miejskiego monitoringu. Sąd skazał go na 8 lat pozbawienia wolności. Musi też zapłacić poszkodowanej 30 tys. złotych. Współwięźniowie wymierzyli mu jednak surowszą karę.

Zakład Karny Rzeszów Załęże
Zakład Karny Rzeszów Załęże Fot: Pawel Bialic/REPORTER

Darmowa skaryfikacja

Trafił do rzeszowskiego więzienia w Załężu. Podczas jednak z kontroli lekarskich zauważono na jego ciele ślady po pobiciu. Wkrótce okazało się, że Kamil został zgwałcony przez współwięźnia. Na plecach wyryto mu napis „gwałciciel”.

Sprawdzamy, czy materiał dowodowy pozwala na wszczęcie konkretnego postępowania – oświadczył prokurator rejonowy z Rzeszowa Dominik Miś (WP.pl).

Miś poinformował, że każdy osadzony na początku odsiadki jest informowany o tym, że więzienie nie jest najbezpieczniejszym miejscem. Jeśli ktoś czuje się zagrożony, powinien to zgłosić strażnikom.

cela w więzieniu
cela w więzieniu Fot: East News
Zagłosuj

Czy popierasz wymierzanie kar przez współwięźniów?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze