Pobił i zostawił 21-latka na jezdni. Chwilę potem leżącego przejechał samochód [WIDEO]

Wojciech Kozicki
13.12.2017  14:52
Pobicie w Poznaniu nagranie
Pobicie w Poznaniu nagranie Fot: Policja.gov.pl

Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy.

28 października około godziny 2:24 w Poznaniu doszło do pobicia. Przy ulicy Krysiewicza napastnik dwukrotnie uderzył pięścią w twarz innego mężczyznę. Ten upadł na jezdnię i stracił przytomność. Oprawca zostawił go tak i ulotnił się z miejsca zdarzenia. 

Jak informuje poznańska policja, to nie był jednak koniec kłopotów skatowanego 21-latka. Chwilę później przejechał po nim samochód. Odniósł poważne obrażenia i w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Policja i pobicie w Poznaniu
Policja i pobicie w Poznaniu Fot: Policja.gov.pl

Policja prosi o wsparcie

Funkcjonariuszom z Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu udało się ustalić kim był kierowca samochodu. Postawili mu zarzut nieudzielenia pomocy. Wciąż jednak nie znają tożsamości agresora.

Policja zdecydowała się opublikować wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Jeśli ktoś posiada informacje mogące pomóc w jego odnalezieniu, powinien skontaktować się z poznańskimi policjantami bezpośrednio lub telefonicznie.

Na nagraniu z monitoringu widać jak podejrzany rozmawiał na ulicy Półwiejskiej z kilkoma osobami. Funkcjonariusze mają nadzieję, że zgłoszą się na komendę i pomogą w identyfikacji sprawcy.

Pobił go i zostawił na ulicy:

Przeczytaj więcej
Komentarze