Policjanci weszli do mieszkania. Ich uwagę zwrócił ruszający się tapczan [WIDEO]

Magdalena Barszczak
15.12.2017  13:07
Poszukiwany przez policję ukrył się w wersalce
Poszukiwany przez policję ukrył się w wersalce Fot: dolnoslaska.policja.gov.pl

Funkcjonariusze zauważyli coś dziwnego.

Policjanci weszli do dwóch mieszkań na terenie Wrocławia. Jak informuje dolnośląska policja, w sumie zatrzymali trzy osoby. Jedna z nich wybrała ciekawe miejsce, aby ukryć się przed organami ścigania.

Ustalono, że podejrzany o rozbój 27-latek może posiadać przy sobie niebezpieczne przedmioty. Funkcjonariusze interweniowali więc ze wsparciem antyterrorystów.

Kiedy pojawili się w jego mieszkaniu, mężczyzna ukrywał się we wnęce tapczanu. Wprost z kanapy trafił do zakładu karnego. Mieszkaniec Dolnego Śląska od dłuższego czasu uciekał przed policją. Już wcześniej orzeczono wobec niego karę więzienia.

Poszukiwany schował się przed policją w wersalce
Poszukiwany schował się przed policją w wersalce Fot: dolnoslaska.policja.gov.pl
Ukrył się w wersalce przed policjantami
Ukrył się w wersalce przed policjantami Fot: Dolnoslaska.policja.gov.pl

Wyrzuciła trawkę przez okno

Pod drugim adresem policjanci szukali narkotyków. Zastali tam kobietę i mężczyznę. Podczas przeszukania 24-latka, chcąc uniknąć kary, wyrzuciła przez okno pojemnik z marihuaną.

W samym mieszkaniu znaleziono jeszcze amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1000 porcji handlowych narkotyku i środki anaboliczne - poinformował asp. sztab. Wojciech Jabłoński z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Oprócz tego na miejscu znaleziono wagę elektroniczną, młynek, telefony komórkowe i pieniądze. Okazało się, że mężczyzna był już znany policji. Okoliczności sprawy wciąż są wyjaśniane.

Poszukiwany schował się przed policją w wersalce:

Przeczytaj więcej
Komentarze