Półnagi imigrant znokautował staruszkę. Bestialski atak w biały dzień [WIDEO]

Magdalena Barszczak
19.12.2017  10:07
Imigrant zaatakował 73-latkę
Imigrant zaatakował 73-latkę Fot: Youtube.com/Informationsschalter

73-latka walczy o życie.

Czarnoskóry imigrant brutalnie pobił 73-letnią kobietę. Jak donosi „Bild”, do ataku doszło w Norymberdze, przy ulicy Michael-Ende, w okolicy parkingu jednego z osiedli.

24-letni mężczyzna z Kamerunu ubrany jedynie w slipy nagle podszedł do starszej kobiety i wymierzył silny cios. Kiedy Niemka upadła na ziemię, zaczął kopać ją w głowę. Kobieta i Afrykańczyk wcześniej nie kłócili się, a mężczyzna działał bez ostrzeżenia.

Jak informuje „Russia Today”, świadkowie schwytali 24-latka i trzymali go aż do przyjazdu policji. Imigrant nie stawiał oporu przy aresztowaniu. Nie powiedział, dlaczego zaatakował emerytkę. Został poddany obserwacji psychiatrycznej.

73-latka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Jej stan nadal jest poważny. Miała rozległe krwotoki wewnętrzne i kilka złamań. Nie wiadomo, czy przeżyje brutalną napaść.

Bestialski atak zarejestrowała kamera, a film trafił do sieci. Okoliczności śledztwa nadal pozostają nieznane. Mężczyzna nie był wcześniej notowany. Policja wykluczyła, jakoby napastnik i ofiara się znali.

Imigrant zaatakował 73-latkę. Brutalny atak nagrała kamera:

Przeczytaj więcej
Komentarze