Polska Barbie ma konkurencję. Nadciągają wielkie usta z Radomia

Wojciech Kozicki
15.12.2017  12:38
Judyta Rozbicka i wielkie usta
Judyta Rozbicka i wielkie usta Fot: Instagram.com/judyta_rozbicka

Zainteresowania tej pani mogą zaskoczyć.

Jeszcze nie opadły emocje po starciu Anelli z panią doktor w telewizji śniadaniowej, a na horyzoncie pojawiła kolejna kobieta o "nietypowej" urodzie. Do akcji wkracza Judyta Rozbicka z Radomia.

Jeśli ktoś ubóstwia wielkie usta, które wyglądają jak glonojad przyssany do szyby, może zakochać się w Rozbickiej. Nie może narzekać na brak zainteresowania w internecie, co widać po Instagramie radomianki. Ma tam ponad 43 tys. fanów.

Dieta, luksus, kosmetyki

Tak wielkie wargi nie każdemu przypadły do gustu. Niektórzy internauci twierdzą, że Judyta może cierpieć na alergię i są po prostu spuchnięte. Nie uważają ich za seksowne i zastanawiają się jak można się z nimi całować.

Kolejna pawiana d*pa. Smutne – ubolewa Anastazja (facebook.com/Styl.fm).

Okropnie, wygląda jak karp – uważa Patrycja (facebook.com/Styl.fm).

Masakra co się robi z tych kobiet. Predatory kontra obcy – napisała Angelika (facebook.com/Styl.fm).

Może się wydawać, że kobieta o takim wyglądzie ma pustkę w głowie. Pozory mogą mylić. Jak informuje pudelek.pl, Rozbicka promuje się jako oczytana intelektualistka. Jej zainteresowana to psychologia i seksuologia. Lubi też czytać horrory. Nie ukrywa również, że jest łakomczuchem i czasem wyskakuje na coś słodkiego.

Pod jednym ze zdjęć napisała, że nie stosuje botoksu. Urodę zawdzięcza jedynie pełnowartościowej diecie i luksusowym kosmetykom. Pochwaliła się kremem z kawiorem i 24-karatowym złotem.

Nie wstydzi się swojego ciała. W sieci publikuje odważne zdjęcia, np. w samej bieliźnie lub eksponując dorodny biust oraz pośladki. Nie da się jednak ukryć, że to usta są na pierwszym planie.

To konkurencja dla Anelli. Ma ogromne wargi i ciekawe zainteresowania:

Przeczytaj więcej
Komentarze