„Polska Barbie” w teledysku znanego rapera. Tak wyglądała przed operacjami

Karol Decka
20.12.2017  09:32
Polska Barbie w teledysku znanego rapera. Tak wyglądała przed operacjami
Polska Barbie w teledysku znanego rapera. Tak wyglądała przed operacjami Fot: Instagram.com/anella_an_/

Grała zapracowaną sekretarkę z wielkiej korporacji.

Anella znana jest głównie ze swojego wyglądu, który uzyskała dzięki paru operacjom plastycznym (sama przyznaje się do dwóch). Kobieta pojawiła się już w polskich programach śniadaniowych, gdzie prezentowała swoje wdzięki. Okazuje się jednak, że nie był to telewizyjny debiut. Przed swoją przemianą, „polska Barbie” wystąpiła w teledysku znanego rapera. Wyglądała zupełnie inaczej.

W internecie na próżno jest szukać zdjęć z przeszłości Anelli, dlatego materiały takie jak ten są niezwykłą rzadkością. Dzięki klipowi do piosenki „Potencjalna ofiara” autorstwa Fu, możemy porównać dawny wygląd „polskiej Barbie” do jej stylu po „poprawkach”. W krótkim wideo zagrała jedną z pracownic korporacji. Sama zainteresowana przyznała, że to właśnie ona znajduje się w teledysku.

polska Barbie w teledysku rapera
polska Barbie w teledysku rapera Fot: Youtube.com/ProstoTV
Polska Barbie w teledysku rapera
Polska Barbie w teledysku rapera Fot: Youtube.com/ProstoTV

Anella pojawia się na ekranie kilkukrotnie. Widać ją m.in. w 1:10 trwania klipu oraz po 3:32. W napisach końcowych można nawet przyuważyć pojawiające się nazwisko celebrytki - Angelika Nadolna

Dziewczyna twierdzi, że poddała się jedynie dwóm operacjom i delikatnym zabiegom. W jednym z porannych programów pokłóciła się nawet z chirurgiem plastycznym. Ekspert stwierdził wtedy, że każdy lekarz powinien wiedzieć, kiedy odmówić spełnienia próśb pacjenta.

Zobacz teledysk z „polską Barbie”:

A tak Anella wygląda dzisiaj:

Przeczytaj więcej
Komentarze