Polska blogerka podbija Wielką Brytanię. Powalczy w finale Top Model

Magdalena Kulej
18.01.2018  09:51
33-letnia Magdalena Filipowska z Krosna Odrzańskiego
33-letnia Magdalena Filipowska z Krosna Odrzańskiego Fot: Instagram.com / @blondandfabulouss

Polka od 3 lat mieszka na Wyspach.

33-letnia Magdalena Filipowska z Krosna Odrzańskiego wzięła udział w programie za namową partnera. Jak podaje mojawyspa.co.uk, nie spodziewała się wówczas, że ma szansę dostać się aż do finału.

Nie mogłam uwierzyć, gdy przeszłam pierwszą selekcje. Gdy zaproszono mnie na kolejny etap nie liczyłam na nic więcej i cieszyłam się iż mogę dalej uczestniczyć w konkursie – opowiada. (mojawyspa.co.uk)

Gdy ku mojemu zaskoczeniu, zostałam wybrana do finału Top Model UK i mój świat diametralnie się zmienił – dodaje. (mojawyspa.co.uk)

Polka przyjechała na Wyspy 3 lata temu. Swoich pierwszych kroków w nowym miejscu nie wspomina najlepiej. Brak znajomości języka, rozłąka z rodzina i przyjaciółmi dawała się jej we znaki.

Pomimo trudności, nie przeszkadzało mi, aby się tutaj zaaklimatyzować i krok po kroku szłam do przodu, nie zważając na przeszkody – mówi. (mojawyspa.co.uk)

Magda przyznaje, że należy do nieśmiałych osób, a pewności siebie nauczyła się od swojego partnera zajmującego się profesjonalnie fotografią. 

I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu wstydziłam się, gdy ktoś chciał mi zrobić zdjęcia, nawet jeżeli była to jedna z moich sióstr czy brat – mówi Magda. (mojawyspa.co.uk)

Na co dzień prowadzi bloga, gdzie dzieli się z czytelnikami poradami o modzie, zdrowiu i urodzie. Modelka cieszy się w Polsce i na Wyspach sporą popularnością, jej profil na Instagramie śledzi już ponad 10 tys. osób.

Liczba jej fanów wzrośnie zapewne po finałach Top Model. Finalistki powalczą o zwycięstwo 6 i 7 kwietnia w Londynie.

Zobacz zdjęcia polskiej blogerki:

Przeczytaj więcej
Komentarze