Popek będzie tańczył z gwiazdami. Jego partnerka też cieszy się sławą

Magdalena Kulej
17.01.2018  09:55
Popek w "Tańcu z Gwiazdami"
Popek w "Tańcu z Gwiazdami" Fot: Facebook.com / @PopekMonster

Internauci już okrzyknęli ich "Piękna i Bestią".

Już wiosną na antenę Polsatu powraca show „Taniec z Gwiazdami”. Już od kilku tygodni głośno mówi się o sławach, które staną na telewizyjnym parkiecie. Jak podaje plejada.pl, w programie mają wystąpić m.in. dziennikarze Beata Tadla i Jarosław Kret, a także Renata Kaczoruk czy królowa Snapchata Little Mooonster 96.

Żadna z tych gwiazd nie wzbudza jednak tak gorących dyskusji jak Popek, właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw. Widok kontrowersyjnego muzyka wirującego na parkiecie w walcu wiedeńskim wydaje się miłośnikom tańca nieco groteskowy. 

Popek

Popek w tańcu z gwiazdami to już jest level hard - pisze jeden z internautów. (pudelek.pl)

I na dokładkę weźcie jedną z sióstr Godlewskich, będzie wtedy beka na całego - śmieje się Marcin. (facebook.com / @tanieczgwiazdamipolsat)

Już chcę usłyszeć opinię czarnej mamby, ona przecież się załamie - dodaje Natalia. (facebook.com / @tanieczgwiazdamipolsat)

Przed trudnym zadaniem stoi więc jego przyszła partnerka, Agnieszka Kaczorowska, która ma już koncie wygraną trzeciej edycji programu w parze z aktorem Krzysztofem Wieszczkiem.

Na pewno jest to życiowym marzeniem tej dziewczyny, tylko może jeszcze nie jest tego świadoma, ale to przyjdzie z czasem. Pasują do siebie jak pięść do nosa - dodaje inny. (pudelek.pl)

Mimo, że wspólna cha-cha Popka i Bożenki z „Klanu” wydaje się niedorzeczna, słupki oglądalności nowej edycji show z pewnością będą imponujące.

Zagłosuj

Czy Popek poradzi sobie na parkiecie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze