Popek jednak nie zatańczy z Kaczorowską. „Bożenka” nie chce narażać reputacji

Magdalena Kulej
07.02.2018  11:14
Popek nie zatańczy z Kaczorowską
Popek nie zatańczy z Kaczorowską Fot: East News, instagram.com / @agakaczor

„Król Albanii” ma już nową partnerkę.

O ósmej edycji polsatowskiego show jest w tym sezonie głośno głównie za sprawą wyjątkowo kontrowersyjnego uczestnika. Od czasu potwierdzenia udziału Popka w "Tańcu z Gwiazdami" media dociekają, kim będzie odważna tancerka, która nauczy rapera pierwszych kroków.

Choć zapowiadano, że będzie to Agnieszka Kaczorowska, okazuje się, że plany tej dwójki uległy zmianie. Jak ustalił portal plejada.pl, „Bożenka z Klanu” wyraźnie się zbuntowała, a tańczyć woli z piosenkarzem Antkiem Smykiewiczem.

Po tym, jak nie chciała z nim zatańczyć ze względu na dobry wizerunek jej szkoły tańca, Popek dostał nową tancerkę - powiedziała osoba związana z produkcją programu. (plejada.pl)

Mówi się jednak, że ta nie dała rady psychicznie. Wszystko wskazuje na to, że ostatecznie Popek stanie na parkiecie z Janją Lesar. Tancerka występowała wcześniej u boku Dawida Kwiatkowskiego i Bilguuna Ariunbaatara.

Janja-Lesar
Janja-Lesar Fot: East News

Skazani na porażkę?

Widzowie nie przewidują sukcesu kontrowersyjnej pary. Burza wokół występu Popka w programie jeszcze nie ucichła, a internauci wciąż nie mogą oswoić się z myślą o „królu Albanii” pląsającym w rytmie samby.

To żenujące, że taka postać ma wystąpić w TV i tańczyć, dziwię się tej tancerce, która zdecydowała się mieć z nim kontakt, przecież to cyborg nie mężczyzna – pisze Greg. (plejada.pl)

Popek ma na ten temat inne zdanie. Jak twierdzi, wygra ten program śpiewająco. Jego taneczne losy będzie można śledzić od marca.

Zagłosuj

Będziesz kibicować Popkowi?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze