Poszli na całość w autobusie. Pasażerowie byli w szoku [WIDEO]

Magdalena Barszczak
11.01.2018  16:30
Para uprawiała seks w londyńskim autobusie
Para uprawiała seks w londyńskim autobusie Fot: Youtube.com/jejleon 17

Kochankowie w ogóle się nie krępowali.

Pasażerowie londyńskiego autobusu linii 149 osłupieli, kiedy jednej z par nagle zebrało się na amory. Kochankowie zajęli miejsce w tylnej części górnego pokładu i zaczęli uprawiać seks – informuje dailystar.co.uk.

Niecodzienny incydent zdarzył się o drugiej nad ranem. Napaleni Brytyjczycy weszli do autobusu w Shoreditch, we wschodniej części miasta. Jeden z londyńczyków zarejestrował baraszkowanie nieznajomych na wideo.

Kiedy para weszła do autobusu, nie mogła myśleć już o niczym innym – opowiadał świadek. (dailystar.co.uk)

Kobieta rytmicznie podrygiwała na kolanach swojego partnera, wymachując nagimi piersiami. Mężczyzna śmiał się na głos i gestykulował. Miłosnym okrzykom i westchnieniom nie było końca. Trwały aż do Harringay, w północnej części Londynu, gdzie kierowca kazał kochankom opuścić autobus. 

Chyba nie mógł się doczekać, aż dojedzie do domu. Może ciągle mieszka z mamą – zastanawiał się jeden z podróżnych. (dailystar.co.uk)

Najśmieszniejsze było to, że ludzie wokół nich nie reagowali. Każdy chciał być grzeczny – relacjonował inny. (dailystar.co.uk)

To nie pierwszy raz, kiedy para uprawia seks w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Ostatnio mieszkańcy Peru dali upust swoim pragnieniom  pod oknami restauracji w Peru.

Para uprawiała seks w londyńskim autobusie [18+]:

Przeczytaj więcej
Komentarze