Poszli na całość w towarzystwie... owcy. „Mamie się nie podobało” [WIDEO 18+]

Magdalena Barszczak
18.12.2017  14:58
Gorąca noc, seks i owca. Zebrało im się na amory w środku miasta
Gorąca noc, seks i owca. Zebrało im się na amory w środku miasta Fot: Youtube.com/Caters Clips

Posunęli się za daleko.

Pewnej parze z nowozelandzkiego Dundin zebrało się na amory. Traf chciał, że oszaleli z pożądania w środku miasta. Do mieszkania było daleko, na szczęście pod ręką była… owca. Nie wiadomo, czy kochankowie zapytali ją o zdanie. Posąg w każdym razie spełnił swoją funkcję.

Film baraszkujących Nowozelandczyków wyciekł do sieci i został opublikowany w serwisie Liveleak.com. Z nagrania można wywnioskować, że lubią publikę. Mężczyzna w pewnym momencie nawet pomachał autorom wideo, nie przerywając stosunku.

Jechaliśmy przez miasto, gdy jedna z dziewczyn w naszym samochodzie nagle wybuchła śmiechem. Oni uprawiali seks na owcy. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Mój znajomy opublikował film w internecie i wszyscy mieli kupę śmiechu. Oprócz mojej mamy. Jej się nie podobało – opowiadał autor nagrania dziennikowi „Metro”.

seks na owcy
seks na owcy Fot: Youtube.com/Caters Clips

Policja na razie zignorowała incydent, ponieważ do te pory nie było żadnych skarg. Owca też nie ucierpiała. Nowozelandzcy funkcjonariusze ostrzegają jednak, że za nieprzyzwoite zachowanie w miejscu publicznym grożą nawet dwa lata więzienia.

To nie pierwsi amatorzy miłosnych uniesień w dziwnych miejscach. Parę miesięcy temu Irlandczycy kopulowali w lesie. Natknął się na nich rowerzysta. Niektórzy z kolei lubią "to" robić w klaustrofobicznych pomieszczeniach. Jedna z par oddała się igraszkom w podniebnej toalecie podczas lotu z Londynu do Miami.

Gorąca noc, seks i owca. Zebrało im się na amory w środku miasta [18+]:

Przeczytaj więcej
Komentarze