Próbowała sprzedać dziewictwo 13-letniej córki. Liczyła na "pomoc finansową"

Magdalena Kulej
24.01.2018  11:11
Próbowała sprzedać dziewictwo 13-letniej córki. Liczyła na "pomoc finansową"
Próbowała sprzedać dziewictwo 13-letniej córki. Liczyła na "pomoc finansową" Fot: Youtube.com / Son Dakika Haber, Mega News

Podpisała umowę na 90 tysięcy złotych.

Rosją wstrząsnęła historia bezlitosnej matki, która dla pieniędzy jest w stanie poświęcić nawet godność swoich bliskich. Jak podaje dailymail.co.uk, 35-letnia Irina Gladkikh przyznała się do próby sprzedaży dziewictwa własnej córki.

Kobietę i jej przyjaciółkę zatrzymano w Moskwie. Razem z 13-latką przyleciały do stolicy z Czelabińska, by sprzedać „pierwszy raz” nastolatki za półtora miliona rubli (90 tys. zł).

Gladkikh nie spodziewała się jednak, że stała się celem policyjnej prowokacji. Bogaty biznesmen, który zamówił cnotę jej córki, był tak naprawdę funkcjonariuszem i od dłuższego czasu prowadził w jej sprawie śledztwo.

3
3 Fot: Youtube.com / Son Dakika Haber

Wstrząsająca spowiedź

Kobieta została zatrzymana tuż po podpisaniu umowy i przyjęciu pieniędzy od „klienta”. Za handel ludźmi grozi jej do 10 lat więzienia. Ojcu nastolatki już dawno odebrano prawa rodzicielskie, o jej dalszych losach ma zadecydować sąd. 

Rosyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych opublikowało szokujące nagranie, w którym matka i jej 25-letnia koleżanka przyznają się do winy.

O 7:35 poleciałyśmy do Moskwy. Miałyśmy poznać bogatego mężczyznę, żeby otrzymać pomoc finansową za usługi seksualne mojej córki — mówi na nagraniu Gladkikh. (Youtube.com / Son Dakika Haber)

Według lokalnych mediów Irina Gladkikh ma też syna, a jej przyjaciółka zarabia na życie „sprzedając własne ciało”.

Irina Gladkikh z dziećmi.
Irina Gladkikh z dziećmi. Fot: Youtube.com / Mega News

Zobacz, jak matka i jej przyjaciółka przyznają się do winy:

Zagłosuj

Czy 10 lat więzienia to wystarczająca kara?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze