Prostytutka wypadła z piątego piętra. Uprawiali „dziwny” seks na balkonie

Wojciech Kozicki
09.01.2018  13:52
Seks z prostytutką w Tajlandii i śmierć
Seks z prostytutką w Tajlandii i śmierć Fot: Facebook.com/INFO RAKYAT DALAM KELANTAN(IRDK), Ninfa O. Jonas

Mężczyzna był już skazany za zgwałcenie nastolatki.

Tajlandia jest uznawana za światową stolicę rozpusty. Brytyjczyk Reece Vella postanowił skorzystać tam z usług 26-letniej prostytutki w miejscowości Pattaya. Jak podaje dailymail.co.uk, zbliżenie skończyło się tragicznie. Naga Wannipa Janhuathon wypadła z piątego piętra hotelu i zginęła na miejscu.

25-letni Brytyjczyk nie zawiadomił służb, a jedynie zmienił hotel. Policja zatrzymała go po kilku dniach. Z uśmiechem powiedział, że uprawiali dziwny i ekstrawagancki seks. Zaczęli figlować w sypialni, a skończyli na balkonie.  

Skazany za gwałt

Zatrzymany to były żołnierz. Jest podejrzany o zaniedbanie, które doprowadziło do śmierci kobiety oraz kradzież jej telefonu. Chociaż przebywał w Tajlandii od kilku miesięcy, jego wiza była nieważna.

Vella nie jest święty. W 2012 roku w Wielkiej Brytanii skazano go za pobicie i zgwałcenie nastolatki z Worcester.

Udało mi się z nim porozmawiać. Jest bardzo zestresowany. Służby przeniosą go wkrótce do innego więzienia. Kiedy był w wojsku miał wsparcie wielu ludzi. Po odejściu wpadł w złe towarzystwo – powiedział jego brat Andrayoss (dailymail.co.uk).

Rodzina oskarżonego jest oburzona jego zatrzymaniem. Twierdzi, że Vella cierpi z powodu zespołu stresu pourazowego. Służył jako sierżant w Royal Logistics Corps w Surrey. Zdaniem jego brata zmagał się także z depresją, a w Tajlandii chciał zacząć życie od nowa.

Wannipa Janhuathon i seks w Tajlandii
Wannipa Janhuathon i seks w Tajlandii Fot: Facebook.vom/Gbenga Awe
Przeczytaj więcej
Komentarze