Przełom w karierze Anelli. Monstrualne usta pozują na ściance [ZDJĘCIA]

Magdalena Kulej
14.02.2018  13:03
Anella na ściance.
Anella na ściance. Fot: East News

Barbie nie poddaje się w walce o uwagę polskiego show-biznesu. 

Żywa Barbie po raz kolejny rozgrzewa polski internet. Choć w ostatnich tygodniach wszelką uwagę internautów skupiają na sobie siostry Godlewskie, wygląda na to, że Anella nie pozwoli tak łatwo odebrać sobie miana pierwszej celebrytki w kraju.

Plan powtórnego podboju internetu wdrożyła podczas walentynkowego eventu, na który udała się w towarzystwie Dudusia. Było warto, bo występ okazał się prawdziwym przełomem w jej karierze.

Jak podaje pudelek.pl, Anella zachwyciła fotoreporterów podczas premiery teledysku Justyny Sawickiej do piosenki "Niezgoda", która odbyła się w jednej z warszawskich restauracji. To tam po raz pierwszy w swojej kilkumiesięcznej karierze jako Barbie pozowała na ściance.

Choć na czerwonym dywanie pojawiły się też pozostałe pretendentki do celebryckiego tronu, siostry Godlewskie i Mandaryna, wszystkie oczy kierowały się w stronę Anelli. Barbie z dumą eksponowała słynne wargi i biust. Uwagę przykuły też ekskluzywne akcesoria.

Anella

Różowy debiut

Anella debiutowała w lateksowym odzieniu, a stylizację dopełniła różową torebką w kształcie książki. Mogłoby się wydawać, że Anella z literaturą nie ma wiele wspólnego, ale w tym przypadku okładkę książki zdobiła jej własna podobizna opatrzona tytułem „Anella Barbie”.

Wszystko wskazuje na to, że występ na ściance można zaliczyć do udanych, choć sama Anella nie odniosła się do niego na swoim Instagramie. Tymczasem plotkarskie portale zauważają, że powodzi się jej również w sferze kontaktów międzyludzkich.

Jak donosi jastrzabpost.pl, Barbie skutecznie buduje nową sieć kontaktów. Po zawarciu przyjaźni z Eweloną, była widziana w towarzystwie znanej polskiej piosenkarki, Natalii Kukulskiej.

Zobacz zdjęcia Anelli na ściance:

Przeczytaj więcej
Komentarze