Przemierzył 850 km, żeby zemścić się na klientce. Wystawiła złą opinię

Magdalena Kulej
11.01.2018  15:49
Atak na niezadowolona klientkę.
Atak na niezadowolona klientkę. Fot: Youtube.com / Leon K. Geist

To nie była zwyczajna podróż służbowa. 

Właściciel sklepu w chińskim serwisie aukcji internetowych Taobao ma za sobą niecodzienną wyprawę. Jak podaje medium.com, sprzedawca przejechał ponad 850 kilometrów, żeby zaatakować kobietę, która wystawiła mu niepochlebną opinię.

Młoda klientka, której nadano przydomek Xiao Li, zamówiła w sieci odzież, ale była zmuszona czekać na nią zbyt długo. Niezadowolona klientka poskarżyła się na sprzedawcę w serwisie Taobao. Wystawianie negatywnej opinii okazało się skrajnie nieodpowiedzialne, bo rozżalony Zhang nie pozostawił recenzji bez odpowiedzi i poprzysiągł zemstę.

Mężczyzna przez kilka dni groził jej mailowo i telefonicznie. W końcu wyruszył w 850-kilometrową podróż, by dostarczyć zamówiony towar osobiście. Szokujące nagranie z monitoringu z miejsca spotkania błyskawicznie obiegło internet.

Chiny

Xiao czekała na „kuriera” w mieście Zhengzhou w prowincji Henan we wschodnich Chinach. Odbiór towaru nie przebiegł tak, jak się spodziewała. Zhang napadł na nią, gdy była jeszcze wpatrzona w telefon. Rozwścieczony mężczyzna kilkukrotnie uderzał ją i kopał, po czy uciekł.

Tu historia jeszcze się nie kończy. Kobieta, która trafiła do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu, dostała później kolejną wiadomość od mściwego sprzedawcy. Zhang z dumą poinformował ją, że przebył 850 kilometrów, żeby ją pokonać. Sprawę brutalnego sprzedawcy wciąż bada policja. 

Zobacz atak na niezadowoloną klientkę:

Przeczytaj więcej
Komentarze